Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir!

Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir!

Aylardır devam eden Ripple (XRP) ile SEC savaşı, şimdi sonuçlanmamış olmasına karşın XRP’de önemli fiyat beklentileri oluştu.

Kripto dünyasına damga vuran Ripple-SEC uğraşı günden güne kızışıyor. 2023’ün birinci çeyreğinde SEC davasından gelen XRP bazlı olumlu haberler, XRP‘nin fiyatını neredeyse iki katına getirmişti. Davada parlayan tarafın Rippe olması ise, ekosisteme giderek güç kattı. Birebir vakitte Ripple yetkililerinden gelen telaffuzlar, XRP‘yi gündemde tutmaya devam ediyor. Kripto sanayisinde büyük bir hisseye sahip olan XRP, davayı kazandığı takdirde çok önemli fiyatlara ulaşabilir.

Ripple’da (XRP) Fiyat Beklentileri

SEC davasından gelebilecek XRP’nin zafer haberi, şimdiki fiyatını giderek katlayabilir. XRP’nin fiyat hareketlerini bir bakımdan kısıtlayan bu dava, sadece XRP yatırımcılarının değil tüm kripto aleminin merak ettiği bir bahis oldu. 2023’ün birinci çeyreğinde yüzde 93,95’lik bir artış göstererek dikkatleri üzerine çeken XRP’den beklentiler büyük.

XRP’deki fiyat bekletinleri netleştirebilmemiz ismine geçmiş devirlerdeki datalar büyük kıymet taşıyor. 1 Haftalık vakit diliminde XRP grafiği ele alındığında, öncelikle 0,918 dolar düzeyinde fiyat hareketi belirleyici olacaktır. SEC uğraşında öne çıkan taraf XRP epey bu fiyat artışları daha da şiddetlenebilir.

0,918 Doların aşılmasından sonra XRP için sırasıyla 1,104 – 1,353 – 1,764 ve 1,972 dolar düzeyleri beklenebilir. XRP için alıcıların ve satıcıların en büyük çarpışma bandı ise 1,353 – 1,764 dolar aralığı olacaktır. Bu fiyat aralağında galip gelen taraf, XRP’nin gelecekteki fiyat hareketlerinde büyük oranda kelam sahibi olabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap