Ripple Xpring XRP’nin küresel adaptasyonu için kolları sıvadı

Ripple Xpring XRP’nin küresel adaptasyonu için kolları sıvadı

Paylaş
Ripple Xpring XRP’nin küresel adaptasyonu için kolları sıvadı

Kripto para birimlerinin ana ödeme sistemine daha fazla entegre olma çabaları, tüm kripto sağlayıcılarının öncelik listesinde yer alıyor. Örneğin, Ripple’ın fon toplama birimi Xpring, XRP’nin ana akımı adaptasyonu için sadece bir rüya değil, bir gerçek olması için yeni stratejiler geliştiriyor.

Xpring yöneticisi Ethan Beard geçtiğimiz günlerde Abra’yla yaptığı röportajda iki stratejiyi ortaya koymuştu. Birincisi, XRP’nin herhangi bir firma veya birey tarafından kullanılmasını hedeflerken, finansal kurumları getirmeye yöneliktir. Beard’ın açıklaması şöyleydi:

İnşa ettiğimizi düşünmenin bir yolunun, doğrudan finansal kurumlarla çalışan, kendi dünyaları için zaten özelleştirilmiş olan kurumsal yazılımlar sağlayan ve XRP’nin gücünden faydalanmalarını sağlayan neredeyse komple bir stratejiye sahip olduğumuzu düşünüyorum.

Sonra, XRP ve diğer kripto para birimlerinden daha yeni başlayarak baktığımız ve geliştiricilere odaklanıp XRP’yi entegre etmelerine ve kripto para birimini uygulamalarına entegre etmelerine izin verdiğimiz bir stratejimiz var. Bana öyle geliyor ki bir noktada buluşuyorlar. Nasıl ve nerede buluşacakları belli değil… ”

Xpring’in bu tarz bir adaptasyonu kurmak amacıyla, XRP ve XRP defteri kullanan firma ve ekipleri destekleme konusunda 500 milyon dolarlık bir fon ayırdığı dile getiriliyor.

fxstreet

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap