Ripple tokeni XRP için 1 doları işaret eden iddialı tahmin

Ripple tokeni XRP için 1 doları işaret eden iddialı tahmin

Paylaş
Ripple tokeni XRP için 1 doları işaret eden iddialı tahmin

Ripple tokeni XRP fiyat hareketi 12 Şubat 2018’den bu yana 1 doların altında seyrediyor. Ve fiyat, önemli destek noktalarını kırarak küçülmeye başladı. Bununla birlikte, XRP fiyat grafiğine baktığımızda, fiyat çizgisinin Eylül 2018’den bu yana 0,5 doların altında kaldığı açıkça görülüyor. XRP fiyatı Mayıs ve Haziran 2019’da 0,45 dolar seviyesine kadar yükselse de piyasanın genel düşüşü ile yeniden geri çekildi.

Ripple XRP price chart 1 - 1st November 2019

Şu an Ripple tokeni XRP fiyatı, 0,2940 dolar seviyesinde ve bir kez daha 0,3 doları geçmesi bekleniyor.

 XRP fiyat tahmini: Ripple tokeni XRP’de beklenti ne yönde?

Bir kripto analisti, Ripple’in çeşitli iş birlikleri ve ortaklıklar başlatması nedeniyle ortaya çıkan XRP’nin beklenen fiyat artışı hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

https://twitter.com/CryptoWelson/status/1190130557704949760

Ripple gelişimi için önemli adımlar attı. RippleNet ile çeşitli finansal kuruluşlarla anlaşmalar imzalandı. Son zamanlarda bu anlaşmalara, Paytm, Softbank ve Yahoo Japan ortak girişimi olan PayPay de dâhil oldu.. PayPay yaklaşık bir milyon kullanıcıya ve hemen hemen aynı sayıda satıcıya sahip.

Ayrıca Ripple, MoneyGram ile büyük bir işe imza attı. İsteğe Bağlı Likidite’yi (ODL) serbest bıraktı. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentinde bir ofis kurdu.

Ripple ve XRP konusunda endişeleri olduğunu ifade eden bir trader ise, toplam 4,5 milyon XRP tokeninden oluşan toplam XRP portföyünü satacağı konusunda bir tweet attı.

Justin Beiber’ın Ripple koşusu

XRP rallisi için beklenen bir diğer katalizör, kripto para alanında ve kripto-twitter’da dolaşan Justin Beiber hikâyesi.

Bir Twitter fenomeni, geçtiğimiz günlerde Justin Bieber ‘in bir dizi turistik atraksiyondan geçtiği bir video yayınlarken, koşusun da Ripple markasının olduğu birkaç film sahnesini yayınlandı. Fenomen, videoyu ünlülerin resmi Instagram hesabında gördüğünü iddia etti.

Scooter Braun, Bieber ve Ariana Grande ile birlikte 500 milyon ABD doları tutarında bir yatırım yapmış bir yönetici. Ripple’ın Xpring’i Braun’u desteklemek için kuruldu.

cryptopolitan

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap