Ripple Kurucu Ortağı Yine XRP Satabilir!

Ripple Kurucu Ortağı Yine XRP Satabilir!

Paylaş
Ripple Kurucu Ortağı Yine XRP Satabilir!

Ripple ile yaptığı anlaşma kapsamında yeniden harekete geçen Jed McCaleb, milyonlarca adet XRP‘yi kendi kişisel cüzdanına aktararak XRP yatırımcılarının en büyük korkularından birisini, XRP fiyat düşüşünü yeniden canlandırdı. McCaleb daha önce milyarlarca adet XRP sattı ve Ripple ile bu konuda bir anlaşması da bulunuyor.

XRP Fiyatının Düşüşü Devam Edecek Mi?

Anlaşma gereğince McCaleb’in her dönem satabileceği XRP sayısına kısıtlama getirildi ancak bu anlaşma McCaleb’in hiç satış yapmayacağı anlamına gelmiyor.

Whale Alert’ın da aktardığı işlem bilgisine göre, Jed McCaleb’in varlıklarının kilit altında tutulduğu cüzdandan, direkt olarak kurucu ortağın kişisel cüzdanına 63.704.590 XRP aktarımı gerçekleştirildi. 13 milyon dolara yakın bir değere sahip olan söz konusu XRP’lerin yakın zamanda satılacağı düşünülüyor.

McCaleb elinde çok fazla XRP bulunmasına rağmen fiyata etki edeceğinden dolayı bunları toplu olarak satamıyor ve bu şekilde belli aralıklarla satabiliyor. Bu da kişisel cüzdana giren miktarın satılmaktan genellikle kurtulamadığı anlamına geliyor.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle XRP/USD işlem çifti 0,20 doların altına indi ve fiyat daha fazla düşüş yaşayabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap