Ripple Koronavirüsten Nasıl Etkilendi?

Ripple Koronavirüsten Nasıl Etkilendi?

Paylaş
Ripple Koronavirüsten Nasıl Etkilendi?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Koronavirüs salgınının Ripple’ı da etkilediğini ve şirket olarak bazı önlemler aldıklarını açıkladı.

Uzaktan Çalışıyorlar

Dünya genelindeki bazı kurumsal şirketler Covid-19 hastalığıyla başa çıkabilmek için insanların uzaktan çalışmalarına izin verdiler. Ülkemizde de bazı ajanslar bu yönde adım attılar ancak özel sektörde çalışan birçok kişi hala işe gitmek durumunda kalıyor.

Brad Garlinghouse sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda Ripple çalışanlarının da uzaktan çalışmaya başladığını söyledi. Şu anki en büyük önceliklerinin Ripple ekibinin sağlığı olduğunu vurgulayan Garlinghouse, bu önlemin yalnızca ABD’yi değil Dünya genelindeki Ripple ofislerini kapsadığını söyledi.

Hizmete Devam

Garlinghouse’un açıklamalarına göre Ripple’ın müşterilerine sunduğu hizmette herhangi bir aksaklık yaşanmayacak.

İnsanların “sevdiklerine para göndermek için Ripple’ı kullandıklarını” söyleyen Garlinghouse, bu insanlara eksiksiz bir şekilde hizmet vermeye devam edeceklerini vurguladı.

Koronavirüsün genel ekonomik etkilerinden de bahseden Garlinghouse şu anda zor zamanlarda geçtiğimizi ve birbirimize kenetlenmemiz gerektiğini belirtti.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap