Ripple Kâhini XRP ve BTC İddiası ile Patlayacak Altcoin’i Duyurdu!

Ripple Kâhini XRP ve BTC İddiası ile Patlayacak Altcoin’i Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini XRP ve BTC İddiası ile Patlayacak Altcoin’i Duyurdu!

Popüler bir kripto stratejisti ve traderı, Ripple (XRP)’nin bir sonraki ana direnç seviyesine kadar yükselişinin başka bir aşamasına hazır olduğunu söylüyor. Credible Crypto olarak bilinen takma adlı analist, XRP/Bitcoin çiftinin yeni bir piyasa yapısının oluştuğuna dair işaretler veriyor olabileceğini söylüyor. Analist ayrıca CRV’de ralli bekliyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini XRP ve BTC İddiası ile Patlayacak Altcoin’i Duyurdu! 1

Ripple ve Bitcoin ilişkisi

Credible Crypto, analizlerine XRP/BTC ilişkisi üzerine yorumlar yaparak başlıyor. Analist, “Bu, 6 ayda XRP/BTC’de gördüğümüz en güçlü günlük mum. Düşen kama düşüş trendi çizgimizi ve önemli bir direnç kümesini kırdık. Bu hareketin nasıl gelişeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz” diyor. Analist daha sonra haftalık XRP/USD grafiğine bakarak tezini doğruluyor ve 1 dolara ve ardından 1,60 dolara kırılmadan önce hafif bir düzeltme öngörüyor. Ona göre, BTC’de traderlar 50.000 dolara kadar devam etmeden önce en az %10’luk bir düşüş bekleyebilirler. Analist şöyle devam ediyor:

Artık aylık dirençte olduğumuza göre bir geri çekilme görebiliriz. Bunu yapsak bile, 38-40 bin dolara kadar daha düşük bir düşüş ‘sağlıklı’ olur, ardından 50 bine devam eder ve aylık direncimizi geri kazanırız, bu noktadan sonra bakışlarımı yeni bir ATH’ye dikeceğim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini XRP ve BTC İddiası ile Patlayacak Altcoin’i Duyurdu! 2

Analist ayrıca merkezi olmayan borsada (DEX) ve otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) protokolü CRV‘de %87’lik bir ralli bekliyor. 7 dolara ulaştıktan sonra, Credible önümüzdeki aylarda bunun üzerinde bir kırılma daha bekliyor. Analist ayrıca Bitcoin (BTC) yükselmeye devam ederken Ethereum (ETH) ve diğer altcoinlerin cansız performanslar görebileceğine dair bir uyarı yayınlıyor. Credible, Bitcoin’in, BTC’nin potansiyel olarak 80.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesini bastığı beşinci dalga rallisinin ortasında olduğuna inandığını söyledi. Kripto strateji uzmanına göre, Bitcoin kripto pazarlarındaki likiditenin çoğunu çektiği için bu ralli sırasında altcoinlerin zarar görmesini bekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini XRP ve BTC İddiası ile Patlayacak Altcoin’i Duyurdu! 3

Bu arada, Bitcoin hakimiyet Endeksi, BTC’nin diğer tüm kripto varlıklarının piyasa değeriyle ilgili değerini ölçer. Credible’ın grafiğine bakıldığında, önümüzdeki aylarda BTC hakimiyetinin artmasını bekliyor, bu da Bitcoin’in değerinin ya altcoinlerden daha hızlı büyüyeceğini ya da önde gelen kripto rallileri olarak altcoinlerin düzeltme göreceğini öne sürüyor. Analist “Yakında bir çıkış yaparsak, BTC hemen kısa/orta vadede altcoinlerin ömrünü emecekmiş gibi hissetmeye başlıyoruz” diyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap