Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Ripple kâhini olarak da bilinen Twitter analisti Credible, lider kripto birimi Bitcoin’in duraklamasını beklerken, Ripple (XRP) ve bir DeFi altcoin projesinin yükselebileceğinden bahsediyor. Analistin güncel paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Analist Ripple fiyatının 1 dolar hedefine ulaşabileceğini söylüyor

Credible lakaplı kripto analisti, 11 Şubat tarihli paylaşımlarında XRP’nin 1,00 dolara sıçramasını beklediğini söyledi:

En çok ilgilendiğim noktaya geldik. Buradan biraz düşüş görmemiz mümkün ama son tweetimde de belirttiğim gibi bunda bir dip/üst dip oluşturacağımıza inanıyorum. Ardından daha yüksek seviyelere ulaşabiliriz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi! 1

XRP, yazım sırasında son 24 saatte yaklaşık %10 artışla 0.8427 dolardan işlem görüyor. Credible’ın 1,00 dolarlık hedefine tırmanış, mevcut XRP fiyatına göre %20’den fazla kazanca işaret edecek.

Bitcoin geri çekilirken HBAR ralliye hazırlanıyor

P2P ödemeler için halka açık Blockchan teknolojisi Hedera Hashgraph (HBAR), Credible’ın son zamanlardaki gözdesi. Analiste göre HBAR, 0,22 dolar desteğinden yukarı yönlü güçlü bir tepki alabilir ve 0,26 dolar kısa vade hedefine ulaşabilir. Credible, bunun için aşağıdaki teknik grafiği takip ediyor ve yorumluyor:

Önceki güncellememden bu yana haftalık talep bölgesini sağladık ve şimdi bir geri çekilmeye tanık oluyoruz. Daha önce belirtildiği gibi, bir dibi teyit etmek için bu alanı yeniden ele geçirmeliyiz. Haftalık arzı yeniden yakalamaya çalışmadan önce 0,22-0,23 dolar aralığını koruduğumuzu görmek isterim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi! 2

Bitcoin söz konusu olduğunda, Credible, fiyat 40.000 doların altına düşse bile lider kriptonun hala olumlu göründüğünü söylüyor:

45.000-47.000 dolar aralığına girdik, yerel bir en yüksek seviyeye ulaştık ve şimdi tahmin edildiği gibi düzeliyor. Bu düşüş ivmesinin Bitcoin’de ne kadar ileri gideceğinden emin değilim, ancak 38.000 ila 39.000 dolar arasındaki herhangi bir seviye yeterli olacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini “Ralli Yapacak” 2 Altcoin’in İsmini Verdi! 3

Yazım sırasında, piyasa geneli son 24 saat içinde sabit kalırken Ripple (XRP) %9.06 yükselişle ilk 100 kripto para birimi arasında en yüksek performanstı. Aynı süreçte HBAR %1.90 ve BTC %0.63 yükseldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap