Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir!

İsabetli tahminleriyle popüler bir kripto analisti, iki altcoin için yollar çizerken, Bitcoin’in (BTC) bir toparlanmanın eşiğinde olduğunu düşünüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Analistin çıkış beklediği altcoin projeleri

Credible Crypto olarak bilinen takma adlı analist, 300.700 Twitter takipçisine BTC’nin önümüzdeki günlerde 40.000 dolara geri dönmeden önce bir yerel düşük daha görebileceğini söylüyor:

Sonra büyük aylık kapanış geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir! 1

CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sıralarda Bitcoin, son 24 saatte %4,14 kayıpla 36.611 dolardan işlem görüyor. Credible Crypto ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Curve DAO Token’ın (CRV) toparlanmasını bekliyor:

Haftalık talep/desteğe yönelik düşük seviyelerimizin tekrar tekrar yükselişini görmek güzel. Günlük olarak klasik bir yükseliş div’i yazdırdık, yakında 4-4,50 dolar arasında bir rahatlama görmeyi bekliyoruz. Orası aynı zamanda dip seviyemizin içinde olduğunu doğrulamak için geri almamız gereken bölge.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bu 2 Altcoin Büyük Çıkış Yapabilir! 2

CRV, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeni. Piyasa değerine göre 85. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık %7,71 düşüşle 2,90 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca analist, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ın yerel tokeni olan HBAR’ın CRV gibi bazı ilginç fiyat hareketleri gösterdiğini belirtiyor:

HBAR, kendi birikim aralığından (CRV gibi) ilk büyük çıkışında. Ayrıldık ve .07’ye ulaştık, sonra 11x’e gitmeden hemen önce .03’e geri döndük. Kripto değişkendir. Birkaç aydır buradaysanız bunu bilirsiniz. Oynaklığı kaldıramıyorsanız, kripto satın almayın.

Piyasa değerine göre 35. sıradaki altcoin olan HBAR, yazı yazılırken son 24 saat içinde %3,13 düşüşle 0,2129 dolardan işlem görüyor. Analistin doğru öngörüleri için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap