Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Düzeylerde Görebiliriz!

Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Düzeylerde Görebiliriz!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Düzeylerde Görebiliriz!

Ripple kâhini olarak bilinen popüler kripto analisti Credible, Bitcoin (BTC)’in uzun vadeli grafiğinde göz ardı edilen bir indikatörün, BTC’i ATH seviyelerine taşıyacak yeni bir aşamaya hazırladığını söylüyor.

Bitcoin grafiğindeki gizli sinyaller ATH seviyelerine işaret ediyor

Analistin isabetli fiyat tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Güncel tahminlerinde Credible olarak bilinen popüler analist, BTC’nin üç haftalık mumlarına baktığını ve fiyat hareketi ile momentum indikatörü RSI arasında bir farklılık bulduğunu ve bunun da önemli, uzun vadeli rallilerin yolda olduğunu ima ettiğini söylüyor:

Fiyat (üç haftalık) 34.000 doların üzerinde kaldığı sürece, bu temel yükseliş farklılığının ortaya çıkması ve bizi tüm zamanların en yüksek seviyelerine götürmesi bekleniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Düzeylerde Görebiliriz! 1

Bitcoin’in 69.000 dolardan %50’lik düşüşü önemli olmasına rağmen, Credible, BTC’nin hiçbir zaman daha düşük bir dip (LL) yapmadığını ve boğa piyasası yapısını daha uzun süreler boyunca koruduğunu iddia ediyor. Analist aşağıdaki grafiğe bakıp güçlü bir piyasa yapısı gördüğünü paylaşıyor:

Önceki sefer yaklaşık 30.000 dolar civarındayken yeni ATH’lere geri döndüğümüz ve bu sefer henüz daha düşük bir dibe bile ulaşmadığımız düşünülürse bunun nasıl düşüş eğiliminde olabileceğinden emin değilim. Basit piyasa yapısı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Düzeylerde Görebiliriz! 2

“45 bin dolar için bu seviye kritik olacak”

Daha düşük zaman dilimlerini yakından takip eden analist, BTC’nin olası tüm senaryolardan potansiyel olarak bir üçgen dip modeli oluşturduğunu iddia ediyor. BTC 42.500 dolara ulaştıktan sonra, Credible önümüzdeki birkaç gün içinde bir sonraki hedefin 45.000 dolar olmak üzere bir yükseliş dönüşünün onayını göreceğimize inanıyor:

Bu fikirle ilgili bir güncelleme – günlük talep istikrarlıydı ve Seçenek 1 (mavi çizgilerle belirtilen üçgen) oynuyorsa, üçgen yapı şimdi tamamlanmış olabilir. Böyle giderse önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. 42.500 dolarlık bir ara ile başlayıp hızla 45.000 dolara kadar çıkıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Kâhini: Bitcoin’i Kısa Vadede Bu Düzeylerde Görebiliriz! 3

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, popüler on-chain analisti Willy Woo, Bitcoin (BTC) halving döngülerinin sonuna yaklaştığımızı söyledi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap