Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor?

Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor?

Kripto para piyasası genelindeki gelen belirsizliklere rağmen, Ripple kâhini olarak bilinen Credible, bu hafta Bitcoin (BTC), XRP ve düşük değerli bir altcoin için sıradaki seviyeleri tahmin etmeye çalışıyor.

Credible, kesinlikle satın alacağı Bitcoin fiyatını paylaşıyor

Credible lakaplı Twitter analisti, Bitcoin’in bir sonraki adımda yeni alıcılar bulması için bu hafta konsolide olması gerektiğini söylüyor:

Bitcoin’de önemli destek (38.000-39.00 dolar) ve kilit direnç (41.000-42.00 dolar) arasında kaldığımız için bu haftanın sakin bir hafta olacağına inanıyorum. Bu konsolidasyonu yukarı yönlü çözmeden önce bir süre bu iki seviye arasında gidip geleceğimize inanıyorum. 36.200 dolara bir dokunuş, bu teklif için kesin bir geçersizliktir. 36,00 dolar aralığındaki en son spot alımımla artık tamamen konuşlandırıldım. Evet, olmasaydım oradan satın alırdım.

BTC Piyasası: Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor? 1

Ripple kâhini XRP’nin sıradaki seviyelerini belirledi

19 Şubat’ta 0,76 dolardan 0,85 dolara kısa bir artışın ardından Credible, altıncı sıradaki kripto para biriminin bu hafta yatay işlem göreceğini düşünüyor. Sıradaki seviyeler için 1 dolarlık fiyat tahminini paylaşıyor:

Harika bir hamle, ancak şu an için bir sonraki etaptan önce konsolide etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Güvenilirlik, XRP’de olumlu ve kripto para biriminin 1,00 dolarlık minimum hedefine yükselmesini bekliyor.

Credible ayrıca, halka açık bir eşler arası (P2P) ödeme ağı olan Hedera Hashgraph’ın (HBAR) fiyatlandırmasını da takip ediyor. Credible, HBAR için tabana ulaşıldığına inanırken, kripto para biriminin 0,20 dolara geri çekilebileceğine de inanıyor:

Dibe ulaşıldığına inanıyorum, ancak emin olmak için 0,25-0,28 doları temizlememiz gerekiyor. En son dip seviyemize koyduğumuz gibi, daha düşük bir dip yapmadan haftalarca bu dip seviyelerine çok yakın zaman harcadık – o yüzden tekrar 0,20 dolar görebiliriz.

BTC Piyasası: Ripple Kâhini Açıkladı: BTC ve Altcoin’leri Bu Hafta Neler Bekliyor? 2

Yazım sırasında, kripto para piyasası geçtiğimiz Cumartesi günü kendini gösteren düzeltici fiyat hareketlerini toparlamaya çalışıyor. Bitcoin’in 38 bin dolar altında işlem görmesinin yanı sıra, başta Ethereum olmak üzere çoğu büyük hacimli altcoin projesi geçen haftaya göre %15’in üzerinde değer kaybetti. Süreçte, kripto piyasasının toplam değeri 1,7 trilyon doların altına geriledi ve Bitcoin dominansı (BTC.D) baskınlığını arttırarak %42 düzeyinin üzerine ulaştı. Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Tone Vays, lider kriptonun başka bir satış baskısını tetikleme riski altında olduğu konusunda uyarıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap