Ripple İçin Tarihi Gün Geldi! İşte Swell’daki Şaşırtıcı Gelişmeler

Ripple İçin Tarihi Gün Geldi! İşte Swell’daki Şaşırtıcı Gelişmeler

Paylaş
Ripple İçin Tarihi Gün Geldi! İşte Swell’daki Şaşırtıcı Gelişmeler

Kriptokoin.com – Yatırımcıların sabırsızlıkla beklediği yılın en önemli Ripple (XRP) etkinliği olan Swell 2019 Konferansı, bugün Singapur’da başladı. Etkinlik, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un XRP ve Ripple’ın ivme, odaklanma ve geleceği hakkındaki bir konuşması ile açıldı. İki gün sürecek olan Swell 2019 Konferansı’nda Ripple ile ilgili kritik gelişmelerin duyurulması bekleniyor.

Ripple CEO’su: XRP’nin potansiyeli konusundaki şüpheleri ortadan kaldırdık

Ripple, 300 müşteriyi aştı ve bugün üçüncü yıllık Swell Konferansı’nın tam zamanında olduğunu duyurdu. Swell 2018 sırasında Ripple, Talep Üzerine Likidite (önceden xRapid olarak bilinen ODL) ile sınır ötesi ödemelerde ön finansmanı ortadan kaldırmak için XRP’den yararlandığını duyurdu. Bir yıldan az bir sürede, ürünü kullanmak için bazıları halihazırda olan iki düzine müşteri ile ortaklık imzalandı. Bu nedenle yatırımcılar, Ripple’ın etkinlik boyunca buna benzer büyük bir duyuruya imza atmasını bekliyor. Hem yeni Ripple Singapore ofisinin açılışını kutlamak hem de büyük müşteri etkinliklerini başlatmak için hazır olan Brad Garlinghouse konuşmasında şu çarpıcı ifadeleri kullandı:

XRP’nin likidite için nasıl kullanılabileceği konusunda çok fazla şüphecilik vardı. Ancak endüstri Blockchain çevresinde kullanım alanları bulmaya devam ettikçe, XRP’yi sınır ötesi likidite için kullanan 20’den fazla müşterimiz oldu. Bu artan ivmeden faydalanıyoruz.

Garlinhouse’un ardından etkinlikte Hindistan Merkez Bankası eski başkanı ve IMF eski baş ekonomisti Dr. Raghuram Rajan ve ayrıca Moneygram’ın CEO’su Alexander Holmes gibi önemli isimler sahne alacak.

Brad Garlinghouse: Ripple şimdi yürüyor, ama henüz koşmaya başlamadı!

Ripple CEO’su, ODL’nin Meksika ve Filipinler’e koridorlarla başlatılmasıyla birlikte, yakında Avustralya’da ve Brezilya’da da yaşayacaklarını söyledi. Açıklamalarının devamında Ripple CEO’su, ilerleme hızını “sürün, yürüyün, koşun” doğal ilerlemesiyle karşılaştırdı. Brad Garlinghouse’a göre, Ripple şimdi yürüyor, ama henüz koşmaya başlamadı. Tüm yolculuğu bir maraton olarak gören Brad, “Bence dolandırıcılığa odaklanan insanlar koşmaya çalışıyor. Ripple, maratona odaklanmış durumda. Sanırım 26 milden iki mili aştık. Bizim 24 milimiz daha var önümüzde. Bu gerçek ve oluyor.

Önceki yıllarda yapılan Swell konferanslarından farklı olarak, Ripple, blog yazarları, YouTubers ve sosyal medya çalışanları gibi XRP topluluğunun üyelerine de davetiye gönderdi. Ripple’ın aynı etkinlikte hem müşterilere hem de XRP meraklılarına ev sahipliği yapması, potansiyel duyurular hakkında söylenti üreten sosyal medyadaki bazı XRP yatırımcıları arasında bir kafa karışıklığı oluşturdu.

Brad Garlinghouse ve yatırımcılar Swell etkinliğinden ne bekliyor?

Singapur’daki Swell 2019’da heyecan verici günler başladı ve Brad Garlinghouse bu etkinlikte en çok neyi amaçlıyor? Teknolojilerini kullanan ve bundan yararlanan müşterilerle konuşmak ve dinlemek. Peki yatırımcılar ne istiyor? Elbette ki geçmiş yıllardakine benzer bir Swell pump’ını sabırsızlıkla çekiyorlar. Geçmişte, XRP Swell konferansı ile ilgili beklentiler nedeniyle hızlı yükseldi.

2017’de, etkinliğin son günü XRP fiyatı yüzde 100’ün üzerinde bir artış göstererek 0,30 dolara yükseldi. XRP, geçen yılda Swell beklentisiyle yüzde 214 artış yaşadı. Bu kripto para birimi, etkinlikten sadece on gün önce 0,25 dolar seviyesinden 0,79 dolar seviyesine yükseldi. XRP’de Ripple’ın yaptığı duyuruların etkisi hala görülmediği için yatırımcılar Swell etkisiyle fiyatın güçlü yükseleceğini düşünüyor. Etkinlik boyunca yeni güncellemelerden sizi anında haberdar ediyor olacağız. Gelişmeleri kaçırmamak için bizi takipte kalın!

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap