Ripple İçin Büyük Gün Geldi: XRP Yükselişe Geçebilir Mi?

Ripple İçin Büyük Gün Geldi: XRP Yükselişe Geçebilir Mi?

Paylaş
Ripple İçin Büyük Gün Geldi: XRP Yükselişe Geçebilir Mi?

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, Binance haberinden sonra tekrar düşüşe geçti.

Binance’in vadeli işlem platformuna XRP seçeneğini eklemesi fiyatı 0,19 dolardan 0,22 dolara kadar çekse de, düşüş yeniden kendisini gösterdi. Ancak 15 Ocak tarihinde görülecek olan bir Ripple davası, XRP için her şeyi değiştirip fiyatı yeniden yükselişe geçirebilir.

XRP Yatırımcılarının Gözü Davada

Bradley Sostack isimli bir yatırımcı tarafından 2018 yılında açılan dava, XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia ediyor. Buna rağmen Ripple 2019 yılının ortalarında yaptığı başvuruda, Sostack’ın bu dava konusunda geç kaldığını ve davanın zamandan dolayı düşmesi gerektiğini beyan etti. 15 Ocak tarihinde yapılacak olan duruşmada mahkemenin davanın düşürülmesi yönünde karar vereceğini tahmin edenler var.

Eğer böyle bir şey gerçekleşirse XRP kısa vadede ciddi bir artış elde edebilir. Tabii ki davanın düşürülmesi XRP’nin menkul kıymet olmadığının kanıtlanması anlamına gelmiyor. Yine de bu gelişmenin XRP yatırımcılarını heyecanlandıracağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap