Ripple CEO’su  “Çok Güçlü” Dedi ve XRP’ye Yönelik Kritik Açıklamalarda Bulundu

Ripple CEO’su “Çok Güçlü” Dedi ve XRP’ye Yönelik Kritik Açıklamalarda Bulundu

Paylaş
Ripple CEO’su  “Çok Güçlü” Dedi ve XRP’ye Yönelik Kritik Açıklamalarda Bulundu

Kriptokoin.com – Bu haftanın başlarında 0,30 dolarlık güçlü direnç seviyesinin üzerine kısa bir tırmanış denemesinden sonra, XRP güçlü ve hızlı bir reddetme ile karşı karşıya kaldı ve şimdi yaklaşık 0,27 dolar civarında olan aylık düşük seviyelerine doğru ilerliyor. Bu düşüş, Ripple’ın merakla beklenen Swell etkinliğinin ortasında gerçekleşti ve Ripple CEO’su, XRP’yi içeren yeni anlaşmaların XRP ağını “her zamankinden daha güçlü” yaptığını açıkladı.

Peter Brandt’ın Elmas Paterni’ne rağmen XRP düşmeye devam ediyor

Yazma sırasında, XRP 0,27 dolarlık şu anki fiyatı üzerinden yaklaşık %3 oranında düşüşle işlem görüyor. Bu haftanın başlarında XRP boğaları, bugünün düşüş eğiliminin yakından takip ettiği dalgalı bir hareket olarak ortaya çıkan, 0,31 dolarlık seviyeye kripto para birimini itmeye çalıştı. Satış baskısı ile karşılaşan tek kripto para XRP değil. Bitcoin’de XRP gibi satış baskısı nedeniyle 9 bin dolar seviyesinden 8.800 dolarlık bölgeye kaydı. BTC’nin düşüşü derhal toplu kripto pazarında şok dalgaları yolladı ve neredeyse tüm büyük altcoin’lerin benzer zararlar vermesine neden oldu.

XRP için bu düşüşün, analistlerin yakından izlediği uzun vadeli bir dip formasyonunu doğrulamasından kısa bir süre sonra ortaya çıktığını belirtmek önemli. XRP’nin mevcut fiyat hareketleri, bu yükseliş olasılığını geçersiz kılıyor ve formasyonun gerçekleşmesi için sorun oluşturabileceği anlamına geliyor. Saygın bir analist olan Peter Brandt, geçtiğimiz günlerde bu kritik XRP formasyonuna dikkat çekti. Usta analist analizindeki tabloya atıfta bulunarak, bu “grafik yorumlamasının geçerli kalmaya devam ettiğini ve XRP’nin bir kopuş için başka bir adım attığını” belirtti.

Ripple CEO’su:  Fiyat düşebilir ama ağ her zamankinden daha güçlü!

XRP’nin devam eden düşüşü, şirketin halihazırda 300’den fazla müşterisi olduğunu ve iki düzineden fazla müşterinin XRP ile ilgili ürünleri kullandığını açıkladığı Ripple’ın Swell etkinliği ile aynı anda gerçekleşti. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu konuda son bir tweet’te konuştu ve ağın “her zamankinden daha güçlü” olduğunu ve büyümeye devam ettiğini açıkladı:

İyi şeyler 3’üncü yıllık Swell etkinliğimizde arka arkaya geliyor. Ripple’ın 300’den fazla müşterisi olduğunu duyurduk, 2 düzineden fazlası İsteğe Bağlı Likidite’de XRP kullanıyor. Ağ her zamankinden daha güçlü ve ODL’nin ardındaki momentum daha yeni başlıyor.

Ancak açık bir şekilde, yatırımcılar Ripple’ın 2019’da en kötü performans gösteren ana altcoin’lerden biri olduğunu biliyor. Bu nedenle yatırımcılar, XRP’ye yönelik duyurulardan etkilenmiyor ve şirketin ilerlemesinin sonuçta XRP fiyatına yansıyıp yansımayacağını yalnızca zaman gösterecek. Ripple ile ilgili kritik tahminler için “Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan Yeni Ripple Tahmini: İlk Adım Atıldı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap