Ripple Çakılmaya Devam Ediyor – XRP’deki Yeni Seviyeler

Ripple Çakılmaya Devam Ediyor – XRP’deki Yeni Seviyeler

Paylaş
Ripple Çakılmaya Devam Ediyor – XRP’deki Yeni Seviyeler

Kriptokoin – Ripple hafta sonunda yüzde 5,8’lik bir düşüş yaşadı. Cumartesi günü meydana gelen ufak bir toparlanmaya rağmen Ripple’ın XRP’si haftayı yüzde 16’lık bir düşüşle 0,2219 dolar seviyelerinden kapadı.

Güne özellikle düşüş eğilimi gösteren bir başlangıçla giren Ripple’in XRP’sinin gün içi sabahın erken saatlerinden 0.23647 dolardan 0,228 doların altına doğru kaydığını görüyoruz.

Ana direnç seviyelerinden uzaklaşan Ripple’in XRP’si, destek bulmadan önce ilk ana destek seviyesini 0.2293 dolara kaydırdı.

Ancak, 0,23 ABD doları seviyesine geri dönüş kısa sürdü. Günün sonunda, Ripple’ın XRP’si gün içi düşük seviye olan 0.22022 dolar seviyesine geriledi.

Destek

Ripple’ın XRP’si ilk büyük destek seviyesinden ve ikinci büyük destek seviyesinden 0.2230 dolara düştü.

Yazının yazıldığı sırada, Ripple’ın XRP’si yüzde 3,56’lık bir düşüşle 0.21481 dolar seviyesine geriledi. Ripple’ın XRP’si sabahın erken saatlerinden itibaren bu düşüşünü devam ettiriyor.

Ana direnç seviyelerinin gerisinde kalan Ripple’nin XRP’si ilk büyük destek seviyesini 0.2159 dolara kaydırdı. Günün ilerleyen saatlerinde, Ripple’ın XRP’inin 0.23 dolar seviyesindeki bir koşuyu desteklemek için 0.2260 dolar seviyesine yükselmesi gerekecek.

Kritik seviyeler

Bununla birlikte, Ripple’ın XRP’sinin ilk ana destek seviyesinden ayrılması için daha geniş bir pazardan destek alınması gerekecek. Geniş tabanlı bir geri çekiliş engellenirse, 0.23 dolarlık direnç, muhtemelen herhangi bir şekilde üst üste gelebilir.

0.2260 dolar seviyesinin üstüne doğru gidilememesi, Ripple’ın XRP’sinin gün boyunca mücadele ettiğini gösterecek. Sabahın en düşük seviyesi olan 0.20256 dolara doğru düşüşün olması durumunda XRP 0,20 dolarlık kritik desteğin altına düşebilir.

Başka bir kripto erimesini engelleyen Ripple’ın XRP’sinin 0.21 dolar seviyesinden uzak durması gerekiyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap