Ripple Bir Yıl İçerisinde Halka Açılabilir

Ripple Bir Yıl İçerisinde Halka Açılabilir

Paylaş
Ripple Bir Yıl İçerisinde Halka Açılabilir

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa süre önce şirketin geleceğiyle ilgili oldukça çarpıcı bir açıklama yaptı. Garlinghouse Ripple’ın önümüzdeki 12 ay içerisinde halka açılabileceğini söyledi.

Halka Arz Gelebilir

Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’na katılan Garlinghouse, etkinlik sırasında Wall Street Journal’a konuştu ve Ripple’ın gelecek planlarından bahsetti.

Garlinghouse konu hakkında yaptığı açıklamalarda şirketin ilerleyen zamanlarda halka açılabileceğini, bunun gayet doğal bir süreç olduğunu söyledi:

Önümüzdeki 12 ay içerisinde kripto para/Blockchain sektöründe bazı ilk halka arzlar (IPO) göreceksiniz. Biz (Ripple) ne ilk ne de son olacağız. Ama öyle tahmin ediyorum ki bu sürecin öncülerinden biri olacağız.

Şirkete Genel Bakış

Günümüzde Blockchain sektörünün en büyük şirketlerinden biri olarak gösterilen Ripple, geçtiğimiz ay düzenlediği C Serisi yatırımıyla 200 milyon dolar yatırım aldı. Şirket bu yatırımla birlikte toplam değerini 10 milyar dolara çıkardı.

Crunchbase verilerine göre Ripple kurulduğu günden bu yana toplamda 293.6 milyon dolar değerinde yatırım aldı. Şirketin olası bir IPO’da ne kadar yatırım alacağı ise tabii ki belli değil.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap