Ripple 20 Milyon Dolarlık Yeni Yatırımını Duyurdu!

Ripple 20 Milyon Dolarlık Yeni Yatırımını Duyurdu!

Paylaş
Ripple 20 Milyon Dolarlık Yeni Yatırımını Duyurdu!

Amerika merkezli fintech devi MoneyGram, yeni yaptığı bir açıklama ile blockchain tabanlı ödeme firması Ripple’ın kendisine 20 milyon dolarlık yatırım yaptığını ve bu değerde hisse satın aldığını duyurdu.

Ripple’ın bu yılın başlarında yaptığı 50 milyon dolarlık yatırımının devamı olduğu açıklanan fonlamanın, temel olarak MoneyGram’ın likiditesinin arttırılması için kullanılacağı belirtildi.

MoneyGram yetkilileri tarafından paylaşılan açıklamada bu fonlamanın Ripple’ın geçtiğimiz haftalarda duyurulan On Demand Liquidty isimli ürünü için kullanılacağı ve XRP’nin küresel çapta kullanımının arttırılması adına harcanacağı belirtildi.

”Ripple gibi şirketlerle yapılan ortaklıklar inovasyonu destekler ve bizim daha iyi müşteri tecrübeleri oluşturmamıza yardımcı olur. Yeni ödeme koridorlarına açılmanın ve yeni ürünler ile hizmetler keşfetmenin büyümemizi arttıracağına inanıyorum.”

MoneyGram geçtiğimiz günlerde Filipinler ödeme koridoru için ODL isimli Ripple ürününü kullanacağını belirtmiş ve ortakların temellerini sağlamlaştırmıştı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap