Revolut, Dogecoin’i kritik günde eklemeye hazırlanıyor

Revolut, Dogecoin’i kritik günde eklemeye hazırlanıyor

Paylaş
Uzman Coin: Revolut, Dogecoin’i kritik günde eklemeye hazırlanıyor

Popüler dijital bankacılık uygulaması Revolut, Dogecoin’i listelemek için hazırlık yapıyor.

The Block’s özel haberine göre şirket, Elon Musk’ın Saturday Night Live’daki şovu yayınlanmadan önce Dogecoin’i alım satıma açmayı hedefliyor ancak 7 Mayıs itibari ile hala Dogecoin ile ilgili testler yapılıyordu.

Dogecoin fiyatı, son günlerde Musk’ın milyonlarca izleyicisi olan bu şovda Dogecoin’den bahsetme ihtimaliyle beraber çok ciddi artış yaşadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Dogecoin, Elon Musk’ın tweet’iyle rekora yaklaştı

Dogecoin, 2013 yılında şaka amaçlı olarak piyasaya sürüldü. Kripto para, bu yıl Elon Musk ve Mark Cuban gibi milyarder isimlerin desteğiyle beraber neredeyse 100 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı.

Öte yandan bugün 10 milyar dolarlık bir değerlemeye sahip olduğu belirtilen Revolut, bir süredir kripto para alım satımına aracılık ediyor. 15 milyonu aşkın kullanıcısı olan uygulama, geçtiğimiz ay 11 yeni kripto para ekleyerek listelediği kripto paraların sayısını 21’e çıkarmıştı. Uygulamada kripto paralar yalnızca alınıp satılabiliyor ve saklanabiliyor, başka bir cüzdana çekilemiyor. Bununla beraber şirket, 6 Mayıs’ta Bitcoin çekme işlemlerine izin vereceğini açıklamıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap