PrimeBit’ten Vadeli İşlem Yatırımcılarına Müjde

PrimeBit’ten Vadeli İşlem Yatırımcılarına Müjde

Paylaş
PrimeBit’ten Vadeli İşlem Yatırımcılarına Müjde

Kripto para yatırımcıları günümüzde Bitfinex, BitMEX gibi çeşitli borsalarda vadeli işlem ticareti yapabiliyorlar. Yatırımcılar artık bu işlemleri PrimeBit WebTrader üzerinden de yapabilecekler.

Yatırımcılar birçok vadeli işlem platformunda en fazla 100 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapabiliyorlar. Ancak PrimeBit WebTrader kullanıcıları 200 kata kadar varan oranları kullanıp çok daha büyük işlemler yapabiliyorlar.

Arayüze Önem Verildi

PrimeBit ekibi bu platformu geliştirirken özellikle arayüze büyük önem verdi. Şirketin bunu yaparkenki başlıca amacı vadeli işlem ticaretini herkes için daha kolay hale getirmekti.

Yeni PrimeBit WebTrader platformu artık hem daha hızlı hem de daha kullanışlı bir arayüze sahip. Yatırımcılar platforma giriş yaptıkları anda ihtiyaç duydukları her şeyi elleriyle koymuş gibi bulabiliyorlar. Ayrıca platformda TradingView entegrasyonu da olduğu için yatırımcılar kolayca grafik analizi yapabiliyorlar.

Platformu ilk kez kullanan kişiler TradingView ile grafik analizi yaptıktan sonra emir defterlerini incelemeye başlayabilirler. Kullanıcılar gerekli yatırım stratejilerini oluşturduktan sonra kendi piyasa emirlerini verebilirler. Bu arada PrimeBit kullanıcılarının hala MetaTrader 5 (MT5) masaüstü ve mobil uygulamalarını kullanabildiklerini de hatırlatalım.

Tether ile İşlem Kolaylığı

PrimeBit kullanıcıları artık yeni Tether hesaplarını da kullanabiliyorlar. Yatırımcılar borsaya her zamanki gibi Bitcoin ile para yatırabilecek, buna ek olarak para yatırma/çekme işlemlerinde USDT’yi de kullanabilecekler. 

PrimeBit kullanıcıları artık Bitcoin fiyatının fazla volatil olduğu dönemlerde USDT’yi adeta bir güvenli liman olarak kullanabilecekler. Yatırımcılar böylece piyasadaki beklenmedik hareketliliklerden hiçbir zarar görmemiş olacaklar. Geçtiğimiz son birkaç hafta içerisinde birçok yatırımcının bu stratejiyi kullandığını görmüştük.

Yatırımcılar şu anda borsadaki BTC/USDT, ETH/USDT, LTC/USDT çiftlerinden herhangi biriyle işlem yapabiliyorlar. Bu arada PrimeBit hem Omni hem de ERC-20 protokollerini desteklediği için yatırımcılar diğer borsalardakine kıyasla daha hızlı işlem yapabiliyorlar.

Eğer hala bir PrimeBit hesabınız yoksa ve PrimeBit’e bir göz atmak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. PrimeBit’te bu bağlantıyı kullanarak işlem yapan kullanıcılar 6 ay boyunca %10 oranında daha az komisyon ödeyecekler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap