Popüler Türk Analistten Bitcoin (BTC) Fiyat Uyarısı

Popüler Türk Analistten Bitcoin (BTC) Fiyat Uyarısı

Paylaş
Popüler Türk Analistten Bitcoin (BTC) Fiyat Uyarısı

Kriptokoin.com – Son dönemde Türk Bitcoin camiasında yaptığı analizler ve dikkat çekici yorumları ile isminden fazlası ile söz ettiren analist Fidelitas Lex, yeni paylaşımlarında Bitcoin yatırımcılarını uyardı.

Fidelitas Lex: Bitcoin’de 700-800 dolar civarı bir dump şaşırtıcı olmaz

Fidelitas Lex, kripto para piyasasındaki gelişmeleri diğer uzman ve analistlerin atladığı yönleri ile ele alan başarılı bir Türk analisttir. Fidelitas Lex, daha önce Çin’deki gelişmelerde olduğu gibi olayların arka perdesini ele alan değerlendirmeleri ile piyasadaki bazı analist ve uzmanlardan ayrışıyor. Başarılı analist, kısa süre önce yaptığı paylaşımlarında Bitcoin’deki short pozisyonlarına dikkat çekerek 700-800 dolarlık bir fiyat düşüşü yaşanabileceği konusunda uyardı:

İnanmış boğalar için dün bir ihtimalden belki söz edilebilirdi. Lakin şu vaziyet limit short emirlerini dolduran MM hareketi gibi gözüküyor. Kısa süre içerisinde 700-800 USD civarı bir dump (mum gövdesi) gelirse şaşırtıcı olmaz.

Teknik analistler, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde yönünü tayin edeceğini belirtiyor

Teknik analistler, büyük ölçüde kripto para birimi piyasası görünümü konusunda bölünmüş durumda. Temel olarak, önümüzdeki günlerde analistler ve trader’lar, Bitcoin’in yıl sonuna kadar fiyat yönü adına daha net bir resim çizeceğini tahmin ediyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, 14 bin dolarlık zirvesinden sonra büyük bir geri çekilme yaşadı ve yazım sırasında ufak artışlarla 9.400 dolar civarında işlem görüyor. Kripto paraların kralı 169,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Fidelitas Lex’in daha önceki yorumları için “Popüler Türk Analistten Çin’in Blockchain Atılımına Yapılan Övgülere Eleştiri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap