Popüler Bitcoin Borsasının CEO’sundan İddialı Ripple (XRP) Öngörüsü

Popüler Bitcoin Borsasının CEO’sundan İddialı Ripple (XRP) Öngörüsü

Paylaş
Popüler Bitcoin Borsasının CEO’sundan İddialı Ripple (XRP) Öngörüsü

Kriptokoin.com – Kanada merkezli Bitcoin ve kripto para birimi borsası CoinField’in CEO’su Bob Ras, Ripple (XRP)’ı küresel rezerv para birimi olarak belirlemenin birçok farklı yönü olduğunu söyledi. Aynı zamanda Bob Ras, NewsLOGICAL ile bir röportaj sırasında, XRP’nin sektöründe en hızlı ve maliyet-etkin Blockchain ağı olduğunu kanıtlandığını söyledi.

CoinField CEO’su Ripple (XRP)’ın rezerv para birimi olabileceğini düşünüyor

Bob Ras’a sorulan sorulardan biri, XRP’nin rezerv para birimi olup olamayacağı ile ilgiliydi. CoinField CEO’su, bunun yakında gerçekleşeceğini düşünmeyi sevdiğini söyledi, ancak uzman gerçekçi olmanın da önemli olduğunu belirterek şunları ekledi:

StormGain

Bunun yakında olacağını düşünmeyi seviyorum, ama gerçekçi olmamız gerekiyor. XRP’nin hükümetler ve bankacılık sisteminin kabulü, düzenlemeleri vb. gibi küresel rezerv para birimi olarak belirlenmesinde rol oynayan birçok farklı yön var.

CoinField CEO’su  açıklamalarının devamında stratejik ortaklıklar ve onların gelişimi ile geleneksel banka transferlerini kolaylaştırmak ve modernize etmek için XRP’nin doğru yolda olduğuna inandığını söyledi. Ayrıca Bob Ras, XRP Ledger’ının modern çağ için finansal bir ekosistem oluşturmak adına gerekli tüm araçları sağladığını açıkladı. Ripple, dünyanın dört bir yanındaki bankaları ve finans şirketlerini, sınır ötesi transferleri şu anda gereken birkaç güne kıyasla birkaç dakika içinde yapabilmeleri için birbirine bağlıyor.

Bob Ras: Ripple (XRP) tüm endüstride devrim yapacak!

Dahası Bob Ras, Ripple ve XRP’nin nihayetinde yakın gelecekte tüm endüstride devrim oluşturacağını belirtti. Aynı zamanda röportaj sırasında Bay Ras, kripto para birimi borsası tarafından oluşturulan ve çalışmak için XRP Ledger’ını kullanan yeni çözüm olan Sologenic hakkında konuştu. Kriptokoin bir kaç hafta önce CoinField’in Sologenic kripto para ekosistemini tanıttığını yazdı. Bunun arkasındaki asıl amaç, hisse senetleri ve ETF’ler gibi talep üzerine tokenize edilmiş varlıkların alım satımını kolaylaştırmak.

Görüşme sırasında Ras, XRP’yi baz para birimi olarak kullanan bir kripto borsası konusunda çok heyecanlandığını söyledi. Sologenic bundan daha fazlasını sunuyor. Gerçekten de yeni platformda hisse senedi ve ETF’ler gibi tüm belirtilmiş varlıklar sadece XRP veya SOLO’ya karşı işlem görüyor. Sologenic’in 30.000 hisse senedini ve ETF’yi sadece XRP ve SOLO ile eşleştirdiği belirtiliyor.  Ras, “Proje canlı olduğunda günlük olarak ne kadar önemli bir hacim getireceğini tahmin edebilirsiniz” dedi. Piyasadaki güncel XRP tahminleri için “Ripple (XRP)’a Analist Yorumu: Partiye Hazır Olun!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap