Popüler Analist: Güçlü Altcoin Ralliye Başladı! Fiyat İkiye Katlanabilir

Popüler Analist: Güçlü Altcoin Ralliye Başladı! Fiyat İkiye Katlanabilir

Paylaş
Popüler Analist: Güçlü Altcoin Ralliye Başladı! Fiyat İkiye Katlanabilir

Kriptokoin.com – Çin Sanayi Bakanlığı, kripto  para birimi projeleri için bir dizi sıralama yayınladı. En son sürümde (14), EOS teknolojisi, yaratıcılığı ve uygulanabilirliği temelinde en umut verici proje olarak seçildi. Ek olarak, John McAfee tarafından başlatılan yeni merkezi olmayan borsa Mcafee DEX, daha önce bildirdiği gibi EOS, NEO ve BNB’yi destekleyeceğini açıkladı. John McAfee bunu son bir röportajda duyurarak 1 Ocak’ta lansman için muhtemel bir tarih verdiğini açıkladı.

Popüler analist: EOS fiyatı büyük bir eğilim dönüşünün başlangıcında

Fiyata gelince bazı analistlere göre, EOS/BTC yükseliş eğilimine girmiş görünüyor. Öte yandan popüler bir analiste göre, EOS/USD’de yükseliş eğilimi gösteriyor. Kripto para analisti Ezbrah, EOS fiyatının büyük bir eğilim dönüşünün başlangıcında olabileceğini belirtti. Ancak, tweet yine de ralli onayı için hala erken olduğunu belirtiyor. Fiyat hareketine bir göz atalım ve bir ralli olasılığı olup olmadığını değerlendirelim.

EOS/USD paritesiEOS/USD paritesi

EOS fiyatı 2,5 dolara düştü. Bu çift dip boğa düzeni olarak kabul ediliyor. Yazım sırasında fiyat 3,48 dolardan alınıp satılıyor. Bu  Valdrin Tahiri ismli analiste göre, hem RSI’da hem de MACD’de yükseliş sapmasıyla birleştirildi ve bu da modelin geçerliliği olduğunu gösteriyor. Ayrıca, fiyat Temmuz ayından bu yana yana doğru işlem yapıyor. Bunun üstünde bir kırılma analiste göre, muhtemelen fiyatı sırasıyla 4,5 ve 6 dolar olan bir sonraki direnç alanlarına yöneltir. Teknik göstergelere göre Valdrin Tahiri, bu kopuşun muhtemel olduğunu belirtiyor.

Valdrin Tahiri: Altcoin sırasıyla 4,5 ve 6 dolara fırlayabilir!

BTC çiftine baktığımızda analiste göre, bu durum fiyatın simetrik bir üçgenden yeni çıktığını gösteriyor. Analiste göre fiyat küçük direnç bölgesine doğru 40.000 Satoshi’ye doğru ilerliyor. Popüler analiste göre EOS patlarsa, bir sonraki direnç alanı 47.500 Satoshi’de bulunuyor. Bu nedenle, hem ABD doları hem de BTC çiftlerinin sonuçları benzerdir; bu analiste göre, her ikisinin de yukarı doğru hareketler için ideal göründüğü anlamına gelir.

Bununla birlikte Valdrin Tahiri’ye göre, simetrik üçgenden kopma, EOS/BTC’de bu yukarı doğru hareketi teyit ederken, EOS/USD henüz azalan direnç çizgisinin üstünde kırılmadı. Bu arada, ülkenin Blockchain’e yönelik olumlu baskısından bu yana, Çin menşeli kripto para birimlerinin iyi bir artış gösterdiğini görüyoruz. Altcoin’lerle ilgili taze fiyat tahminleri için “Bloomberg’den Bitcoin, Ripple, Ethereum ve 2 Altcoin’e Yönelik Korkutan Tahmin” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap