Popüler Analist “Çöküş” Dedi, Ripple CEO'su İse “Endişeye Gerek Yok!”

Popüler Analist “Çöküş” Dedi, Ripple CEO'su İse “Endişeye Gerek Yok!”

Paylaş
Popüler Analist “Çöküş” Dedi, Ripple CEO'su İse “Endişeye Gerek Yok!”

Kriptokoin.com – Ripple’ın yılın en çok beklenen konferansı Singapur’da başladı ancak XRP, bazı analistlerin umduğu gibi hareketsiz kaldı. 2017’de XRP, Swell konferansından önce %115 artarken, 2018’de kripto para Swell’den önce %220 oranında etkileyici yükseliş gördü. Bu yıl XRP, henüz Swell pump’ı yaşayamadı. XRP şu anda orta düzeyde zarar veriyor ve 0,30 dolarlık psikolojik seviyenin altında işlem görüyor. Bununla birlikte, popüler bir analiste göre, XRP’nin teknik özellikleri dijital varlığın düşüş eğilimine girdiğini gösteriyor. Ancak Ripple CEO’suna göre kısa vadede XRP fiyatı endişe verici olmamalı.

Sabırsızlıkla beklenen “Swell Pump”ının ilk günü büyük bir hüsran

Ripple tarafından düzenlenen en büyük yıllık konferans olan Swell, tarihsel olarak XRP için hep ralli başlattı. Etkinlik boyunca Ripple, XRP için yeni kullanım durumlarını ve devam eden havale ağını büyütmenin yollarını keşfetmek için gelecek planları hakkında konuşur ve çoğu durumda haberlerin etkisiyle XRP yükselişe geçer. Ancak bu yıl bunun tam tersi bir etki görüldü. Hala bir Swell rallisinin umutları çılgınca iyimser görünüyor ancak fiyat 0,30 dolarlık kritik seviyenin altında ivme kaybediyor.

Birkaç gün önce 0,30 doları kapattıktan sonra, büyük olasılıkla birçok yatırımcı Swell olayına bağlı olarak XRP’nin yükselişe devam etmesini bekliyordu. Ancak, uzun pozisyonlara giren bu tür yatırımcılar, XRP basın zamanındaki değerinin en az %2,8’ini düşürdüğü için artık zararı sayıyor.  Swell Konferansı resmen başladığında XRP, 0,3150 dolar seviyesine yükseldi, ancak gerekli desteği görmediği için 0,30 dolar seviyesinin altına düştü. Basın zamanında, kripto para 0,292 dolar seviyesinde işlem görüyor. Sabırsızlıkla beklenen “Swell Pump”ına rağmen bu hayal kırıklığı oluşturan performans Twitter’daki kripto meraklıları tarafından da tartışıldı.

Popüler analist XRP’de düşüş bekliyor! Ripple CEO’su ise hala umutlu

Teddy adıyla bilinen popüler kripto para analisti, XRP’de düşüş eğilimi gösteriyor. Teddy neden birinin Ripple (XRP) konusunda boğa olacağını anlayamadığını belirterek tahminini destekleyecek birkaç nedene dikkat çekti; bunlardan biri Swell konferansını takiben gerçekleşen fiyat düşüşü.

Swell konferansından uber-boğa haberleri gelme olasılığı nedeniyle bazı analistler Teddy’in aksine hala XRP’de boğa görünümlü. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre, Swell olayı nedeniyle XRP rallisi başarısız olsa da XRP’nin kısa vadeli fiyatı endişe verici olmamalı.  Garlinghouse, XRP’nin likiditesini artıracak temel gelişmelerin en nihayetinde fiyata yansıyacağına inanıyor:

Kısa vadede XRP’nin fiyat durumunu sorun etmiyorum. XRP’nin bir işlemin hızı ve bir işlemin maliyeti ile ölçülen en verimli varlık olmasını sağlayabilirsek, giderek daha fazla insanın onu kullanacağını düşünüyorum.

Ripple ile ilgili diğer kritik gelişme ve analist tahminleri için “Ripple İçin Tarihi Gün Geldi! İşte Swell’daki Şaşırtıcı Gelişmeler” ve “Ripple CEO’sunun Kritik Açıklamaları ve  Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan Yeni Ripple Tahmini: İlk Adım Atıldı!“ isimli makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap