Popüler Altcoin’de Milyonlar Yerinden Oynadı! Gizemli İşlemlerin Sırrı Nedir?

Popüler Altcoin’de Milyonlar Yerinden Oynadı! Gizemli İşlemlerin Sırrı Nedir?

Paylaş
Popüler Altcoin’de Milyonlar Yerinden Oynadı! Gizemli İşlemlerin Sırrı Nedir?

Kriptokoin.com – Son EOS zincir sıkışıklığından sonra bilinmeyen cüzdanlar arasında yaklaşık 19 milyon adet EOS taşındı. Popüler altcoin, Çin’in kripto para dercelendirmesinde ilk sırada yer alıyor.

Neredeyse 19 milyon EOS tokeni bir düzine işlemle taşındı

Twitter’daki Whale Alert (Balina Uyarısı) hesabı, kısa süre önce bilinmeyen birkaç cüzdan arasında birkaç büyük işlem yapıldığını bildirdi. Bunların arasında kripto para borsası Gateio vardı. İşlemler 12 saat içinde yapıldı ve taşınan kripto paralar 18,6 milyon EOS’u buldu. Bilinmeyen cüzdanlar arasında hareket eden EOS’ların toplam değeri 67 milyon dolar civarında. Bu tutar 13 işlemden oluşuyordu, bunlardan 11’inin her biri bir milyon EOS taşıyordu. Diğer ikisi 4 milyon EOS ve sonuncusu 3,6 milyon EOS’u içeriyordu.

Topluluk bu devasa balina hamlelerine rağmen herhangi bir tepki göstermedi. Yatırımcılar çok miktarda XRP veya USDT işlem yapıldığında çok daha aktif tepki veriyorlar gibi görünüyor. Son zamanlarda Kriptokoin tarafından bildirdiğine göre EOS, Çinli CCID Araştırma Enstitüsü tarafından yayınlanan yeni kripto derece listesinde ilk sırada yer alıyor. Tüm liste, her biri teknolojik özelliklerine ve uygulanabilirliğine göre değerlendirilen 35 kripto varlığına sahip. TRON (TRX) ve Ethereum (ETH)’a 2 ve 3 numaralı sıralar verildi. Bitcoin ise kendisine 11. sırada yer buldu.

Bir airdrop’un EOS ağında ortaya çıkardığı sorun

Birkaç gün önce, EOS zinciri kullanıcıları büyük bir engelle karşı karşıya kaldı. Bu nedenle Blockchain bir tıkanıklık moduna girdi. Bunun nedeni, yakın zamanda EOS ana ağında başlatılan bir token olan EIDOS’nun airdrop’unun neden olduğu bir aşırı yüktür. EOS kullanıcıları, o zamanlar sıradışı bir CPU kullanımıyla karşılaştı ve yeni bir EOS Blok Üreticisine oy vermek için paralarını gönderemediler.

Sonuç olarak, topluluğun bazı üyeleri Block.one’un sistemi desteklemek için fazladan tokenler eklemesi gerektiğini önerdi. Yedinci en büyük kripto para birimi EOS, yazım sırasında yüzde 3,4 oranında düşüşle 3,5 dolar seviyesinden işlem görüyor. Güçlü altcoin şu anda 3,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap