“Popüler Altcoin, Milyarlarca Kullanıcıyla Büyük Piyasa Patlamasına Hazır!”

“Popüler Altcoin, Milyarlarca Kullanıcıyla Büyük Piyasa Patlamasına Hazır!”

Paylaş
“Popüler Altcoin, Milyarlarca Kullanıcıyla Büyük Piyasa Patlamasına Hazır!”

Kriptokoin.com – IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun şu anki durumunun kripto paranın potansiyelini yansıtmadığını ve Cardano’nun deneysel bir proje olarak algıladığına inanmadığını belirtti. Ayrıca Charles Hoskinson, ADA’nın 2020 yılında bir patlamaya hazır olduğunu ekledi.

Charles Hoskinson: Cardano 2020’de büyük piyasa patlaması için hazır!

IOHK CEO’su Cardano’nun “dünyadaki bir finansal işletim sistemi” olarak inşa edildiğini ve zamanla işler doğru giderse, Cardano’nun milyarlarca kullanıcıya sahip olacağını ve bunun ideal bir kullanım durumunu yansıttığını söyledi. IOHK CEO’su Charles Hoskinson, AMA’nın son video bölümünde bir bildiri yayınladı. Charles, İsviçre’den dönerken, İrlanda’da durduğunu ve bu sayede Coca-Cola ve Microsoft ile birlikte çalışan diğer büyük markaların yanı sıra dünyaca ünlü bir pazarlama firması olan McCann ile tanışma fırsatı bulduğunu söyledi.

Charles Hoskinson, görüşme sırasında Cardano’nun hikayesini anlatma fırsatı buldu. Charles, popüler altcoin Cardano’nun 2020’de büyük bir marka yenilemesi ve büyük piyasa patlaması için hazır olduğunu söyledi. Uzman, kripto para biriminin her yerde çevrimiçi olduğunu, böylece kripto para biriminin büyüklüğünü, neden inşa edilmesinin bu kadar uzun sürdüğünü ve Cardano’nun neden gezegendeki en iyi kripto para birimi olduğunu açıklamanın çok önemli olduğunu söyledi.

IOHK CEO’su: Popüler altcoin milyarlarca kullanıcıya sahip olacak!

Hoskinson, kripto para biriminin eleştirmenlerinin, Cardano’nun zamanla güçlü potansiyelini ortaya koyarak başardığını göreceğini ve daha sonra dünyaya Paul Krugman gibi nasıl yanlış yaptıklarını açıklayacaklarını söyledi. IOHK CEO, geçtiğimiz günlerde büyük bir kilometre taşının geride bırakıldığını belirtti, bu nedenle ilk büyük güncelleme gelecek hafta yayınlanacak. Charles, Shelley test ağının piyasaya sürülmesi konusunda yolun sonunda olduklarını ve bu durumun ana Shelley ağını piyasaya sürerken insanların kendi pay havuzlarını oluşturmaları ve itibar markalarını yenilemeleri için harika bir fırsat olduğunu söyledi.

Charles, projenin alt yapısının çoğunu merkezden uzaklaştırmayı başardıklarını ve bu yılın sonuna kadar Cardano ağının tamamen merkezsizleşeceğini söyledi. Hoskinson, mükemmel bir ekibe sahip olduğunu ve ekibin yıllar boyunca yaptığı araştırma çalışmaları ile gurur duyduğunu söyledi. Charles, konuya yönelik açıklamalarının devamında “Birçok insan bizi çok yavaş olduğumuz için eleştiriyor ve “Ne yaptığınızı bilmiyorsunuz, bunu başaramazsınız.” diyorlar.” dedi. Charles, ancak hiçbir zaman şüphe duymak için bir nedeni olmadığını iddia etti. Cardano ile ilgili diğer kritik haberler için “Cardano Kurucusu “Durdurulmaz” Dedi ve 6 Haneli Bitcoin Tahminini Paylaştı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap