Popüler Altcoin İçin 2 Analistten Dev Tahmin: Yüzde 534’lük Artış!

Popüler Altcoin İçin 2 Analistten Dev Tahmin: Yüzde 534’lük Artış!

Paylaş
Popüler Altcoin İçin 2 Analistten Dev Tahmin: Yüzde 534’lük Artış!

Kriptokoin.com – Popüler altcoin Dogecoin (DOGE), tarihi boyunca önemli büyüklükteki hareketlerle bilinir. Ayrıca, Dogecoin’in bu  fiyat hareketlerini bazen diğer altcoin’lerin yükselişi takip ettiğinden DOGE’nin altcoin rallilerinin başlatıcısı olduğuna inanılıyor. Peki DOGE fiyatında şimdi yön neresi? Kripto para yükseliş yolunda mı? Teknik ve temel faktörleri de dikkate alarak analist görüşleri ışığında bu soruyu yanıtlayalım…

Anambroid: Popüler altcoin DOGE şu an yeni bir yükseliş döneminin başında

Olumlu bir haber olarak Binance, Ekim ayının son haftasında ABD müşterileri için Dogecoin’i (DOGE) listelediğini açıkladı. Temmuz 2019’dan bu yana birkaç DOGE çifti uluslararası müşterilere sunuluyor. Fiyat hareketi gelince, DOGE düşük bir seviyeye ulaşmış görünüyor ve bazı analistlere göre yeni bir döngünün başında.

Valdrin Tahiri isimli analist analizinize dayanarak, kripto paranın en az 75 Satoshi seviyesine yükseleceğine inanıyor. Kripto para analisti Anambroid, DOGE’nin şu an yeni bir yükseliş dönemi başında olduğunu öne sürerek bunun “kışın ticareti” olduğunu belirtti. Fiyat hareketine daha yakından göz atalım ve iddianın bir değeri olup olmadığına karar verelim…

Valdrin Tahiri: Güçlü altcoin yüzde 534 artabilir!

DOGE fiyatı şu anda 30 Satoshi seviyesinde işlem görüyor. Tahmin yapmak için Anambroid, döngülerin süresini ölçen bir Sinüs Hattı’nı kullanıyor. Şimdiye kadarki 7 yukarı hamlenin 6’sı bu sinüs hattına yukarı doğru hareketler olarak yansıdı. Ancak hepsinin farklı büyüklükleri vardı. Mevcut hatta göre DOGE Ocak 2021’e kadar artacak gibi görünüyor.

Valdrin Tahiri’ye göre 2019 yılının Eylül ayındaki düşük, hem aşırı satılmış RSI değeri hem de MACD’de haftalık yükseliş eğilimi ile birleştirildi. Bu daha önce sadece üç kez meydana geldi. Üç defa da fiyatlar sırasıyla %140, 355 ve %1.107 büyüklüğünde yükselişe geçti. Analiste göre fiyat bu üç hamlenin ortalaması kadar artarsa (%534), 181 Satoshi’nin üzerine çıkar.

Teknik analist: DOGE, 75 Satoshi’yi görürse geri çekilebilir

Mevcut düzeltmede analist, teknik göstergeleri kullanarak 75 Satoshi hedefini buldu. Bu hedef aynı zamanda Aralık 2018 ve Nisan 2019’da bir önceki yüksek seviye tarafından oluşturulan direnç alanı ile örtüşüyor. Bununla birlikte Valdrin Tahiri’ye göre, bu fiyatın 75 Satoshi’de mutlak zirve yapacağı anlamına gelmez.

Daha ziyade analiste göre, Dogecoin’in oraya giderse, geri çekilme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. Altcoin’lerle ilgili taze tahminler için “Usta Analist Bitcoin’den Daha Fazla Yükselecek 5 Altcoin’i Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap