Polygon (MATIC) fiyat tahlili

Polygon (MATIC) fiyat tahlili

Paylaş
BTC Piyasası: Polygon (MATIC) fiyat tahlili

MATIC fiyatı son yükselişten bu yana yaklaşık 700 gündür düşüş eğilimine girdi. Altcoin, geçtiğimiz hafta bu eğilim çizgisinin üzerine çıktı lakin çıkış yapmayı başaramadı. Bilakis, düşüş eğiliminde bir mum çubuğu oluşturdu ve tekrar altına düştü.

Haftalık RSI’nin boğa eğiliminde olması ise fiyat artışı mümkünlüğünü destekledi. Ayrıyeten, MATIC fiyatı uzun vadeli yatay direnç bölgesi olan 0,75 doların üzerine çıktı ve bu düzeyin bundan sonraki günlerde dayanak sağlayacağı tarafında varsayımlar yapıldı.

Eğer MATIC varsayım edildiği üzere çıkış yaparsa, bir sonraki yatay direnç olan 1,50 dolara kadar yüzde 70 artış gösterebilir.

Uzun vadeli eğilim çizgisinden çıkamazsa da en yakın takviye olan 0,75 dolara kadar yüzde 10’luk bir düşüşe neden olabilir.

X’teki kripto para analistleri de çoğunlukla gelecekteki MATIC fiyat trendi için yükseliş beklentisi içinde.

ZAYKCharts, mevcut uzun vadeli modelden uzun vadeli bir kopuşun olası olduğuna ve tüm vakitlerin en yüksek fiyatına ulaşabileceğini belirtti.

NebraskanGooner ve Nihilus da yükseliş beklentisi içinde bulunduğunu tabir etti. Fakat tahliller uzun vade için değil, kısa vadeler için yapıldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap