Poloniex, kimliksiz kullanımı geri getirdi

Poloniex, kimliksiz kullanımı geri getirdi

Paylaş
Poloniex, kimliksiz kullanımı geri getirdi

Bir süre önce TRON kurucusu Justin Sun’un da aralarında bulunduğu bir yatırımcı grubu tarafından satın alınan Poloniex, kripto para endüstrisi ile ters yönde radikal bir karar aldı.

Borsa, bundan böyle kullanıcıların kimlik doğrulama olmaksızın spot piyasada limitsiz şekilde alım satım ve para yatırma işlemi yapabileceğini, günlük 10,000 dolara kadar olan para çekme işlemlerinin de aynı şekilde kimlik vermeden gerçekleştirilebileceğini açıkladı.

Açıklamaya göre, tüm yeni müşteriler sadece bir e-posta adresi ve şifre ile hesap oluşturabilir, alım satıma başlayabilirler.

Kimlik doğrulaması yapan kullanıcılar ise yarışmalara katılma, staking hizmetlerinden yararlanma ve Trollbox’a erişme gibi avantajlar elde edecekler.

Poloniex’in kararı, kripto para alanında müşterini tanı (KYC) ve kara para aklamayı önleme (AML) prosedürlerini katı bir şekilde uygulamaya dönük küresel eğilimin ortasında geliyor. Bunların yanında hükümetler, yeni FATF kuralları ve AMLD5 gibi daha katı düzenlemeler de getiriyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap