Poloniex Digibyte’ı Delist Etmeyecek Mi?

Poloniex Digibyte’ı Delist Etmeyecek Mi?

Paylaş
Poloniex Digibyte’ı Delist Etmeyecek Mi?

Önde gelen kripto para borsalarından birisi olan ve geçtiğimiz aylarda Justin Sun‘ın önderlik ettiği bir yatırımcı grubu tarafından satın alınan Poloniex, Digibyte (DGB) projesinin kurucusu Jared Tate‘in Tron‘u(TRX) eleştirmesi sonrası DGB’yi delist etmeye karar vermişti.

Bu karar kripto para sektöründe adeta ışık hızında yayıldı ve birçok kişi Justin Sun’ı, hem de Poloniex kripto para borsasını bu kararından dolayı adeta topa tuttu. Poloniex DGB’nin delist edilmesi konusunda tam bir gün belirtmese de bunun en kısa sürede yapılacağını belirtmişti. Digibyte Foundation Başkan Yardımcısı Rudy Bouwman da konu hakkında birçok kişinin duymak istediği bir soruyu Poloniex’e yöneltti.

Poloniex ve Digibyte Çıkmazı

Poloniex’in DGB’yi delist edeceğini duyurmasından sonra 8 gün geçtiğini vurgulayan Rudy, Digibyte’ın hala borsada en çok alınıp satılan top 15 kripto para arasında yer aldığını ifade etti. Poloniex’in DGB’nin platformdan kaldırılması konusunda gün vermediğini belirten başkan yardımcısı, delist için bir sebep açıklaması talebinde de bulundu.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap