Poloniex Digibyte’ı Borsadan Çıkarıyor, Borsaya Tepki Yağıyor!

Poloniex Digibyte’ı Borsadan Çıkarıyor, Borsaya Tepki Yağıyor!

Paylaş
Poloniex Digibyte’ı Borsadan Çıkarıyor, Borsaya Tepki Yağıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Poloniex, bundan dört saat önce sosyal medya üzerinden bir duyuru yayınladı.

Poloniex ekibi Twitter üzerinden yayınlanan bu duyuruda yaptıkları değerlendirmeler sonucunda Digibyte’ı borsadan çıkarmaya karar verdiklerini açıkladılar.

Digibyte Çıkarılıyor

83 milyon dolarlık piyasa değeriyle en büyük 53.kripto para olan Digibyte, geçtiğimiz son birkaç saat içerisinde sosyal medyada en çok konuşulan kripto paralardan biri oldu.

Poloniex, birkaç saat önce yayınladığı duyuruda Digibyte’ı borsadan çıkaracağını açıkladı. Poloniex ekibi, bu kararın Digibyte borsa kriterlerine uymuyor diye alındığını söylese de bu kriterlerin tam olarak neler olduğunu açıklamadı.

Tepki Yağıyor

Poloniex bu açıklamayı yaptıktan sonra binlerce kripto para takipçisinden tepki görmeye başladı.

Borsanın Digibyte’ı çıkardığını duyan kripto para takipçileri Poloniex’in bu kararı sert bir şekilde eleştirmeye, bu kararın nedenini sorgulamaya başladılar. Çoğu kripto para takipçisi bu karar üstünden merkezi kripto para borsalarını eleştirdi.

Digibyte kurucusu Jared Tate de sosyal medya hesabından konuyla ilgili görüşlerini paylaştı ve Poloniex’in artık “sahtekarlar cenneti” haline geldiğini söyledi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap