Platform Bitcoin ve Kripto Paralarda Etkili Şahısları Gösteriyor

Platform Bitcoin ve Kripto Paralarda Etkili Şahısları Gösteriyor

Paylaş
Platform Bitcoin ve Kripto Paralarda Etkili Şahısları Gösteriyor

Kriptokoin – Yeni platform, en etkili Twitter hesaplarını kripto para birimine göre sınıflandırarak veriyor.

Kripto para araştırma platformu LunarCRUSH, en etkili Twitter hesaplarını belirli kripto para birimleri üzerindeki etkileriyle sıralayan bir aracı piyasaya sundu.

California merkezli şirket kendini kripto analizine “toplum odaklı” bir yaklaşım olarak pazarlıyor ve makine öğrenme yöntemini kullanarak her gün 100 binden fazla sosyal medya yayınından veri çektiğini iddia ediyor. Etkileyici işlevi ise platformun en son eklediği yeni özelliği.

Cointelegraph ve Pomp: 1. ve 2. Sıra

ABD merkezli kripto para haber sitesi Cointelegraph, genel olarak en etkili hesap olarak ve ayrıca özellikle Bitcoin için birinci sırada bulunuyor. Hemen ardından ise Morgan Creek Dijital ortağı Anthony Pompliano geliyor.

Bitcoin merkezli ünlü bir Twitter hesabı Rhythmtrader ve Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin için en etkili üçüncü ve dördüncü sırayı paylaşıyor. Peter Schiff, muhtemelen Bitcoin için en etkili 6. hesap olarak sıralanan listenin en büyük jokeri olarak geliyor. Schiff, kendini bir altın tutkunu olarak niteliyor ve çoğu defa lider kripto para birimi için zehir zemberek açıklamalar yapıyor.

Ethereum İçin Garip Durum: Vitalik Sıralamaya Giremedi

Piyasa değeri itibariyle en büyük ikinci kripto para biriminin sıralaması biraz daha şaşırtıcı olabilir.

Örneğin, WhalePanda, akıllı sözleşme platformunun durgun ve açık sözlü eleştirmeni olarak kendini tanımlayan isimsiz bir Twitter hesabı. İlginç bir şekilde Ethereum için bir numaralı tercih durumunda

Blockstream CEO’su Adam Back, Ethereum hakkındaki çekincelerini gizlemeyen başka bir kişi, en etkili üçüncü hesap olarak geliyor.

Belki de hepsinin en şaşırtıcı yanı, ETH’nin simgesi olarak yaygın şekilde görülen Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in ilk 100’de görünmemesi.

Platform ayrıca kullanıcıların, etkiye sahip kişilerin yer aldığı kripro para birimlerinin listesini görmesini de sağlıyor.  Beklenildiği üzere, CZ’nin, doğal olarak Binance’in kendi yerel tokenı, BNB ve ETH, MATIC ve diğerleri de dahil olmak üzere, BTC dışındaki 22 kripto para biriminde etkili olduğu ifade ediliyor. Diğer taraftan, Pomp, yalnızca Bitcoin ve Ethereum üzerinde etkili olarak yer almakta.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap