Piyasalar Kanarken Yalnızca O Altcoin Yeşil Tahtada!

Piyasalar Kanarken Yalnızca O Altcoin Yeşil Tahtada!

Paylaş
BTC Piyasası: Piyasalar Kanarken Yalnızca O Altcoin Yeşil Tahtada!

BNB, finansal piyasaların büyük bir düzeltme yaşadığı şu günlerde olumlu performansa sahip tek kripto para durumunda. BNB “yeşil bölge”deki tek altcoin projesi olmaya devam ederken kripto piyasasının çoğu kan kaybediyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

BTC Piyasası: Piyasalar Kanarken Yalnızca O Altcoin Yeşil Tahtada! 1

Yeşil kalan altcoin

Binance Smart Chain, sermayesi 10 milyar doları aşan, tüm kripto para birimlerini kırmızı olduğu şu dönemde yeşil bölgede kalan tek varlık haline geliyor. CoinMarketCap’e göre, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri, ABD pazarının açılışı öncesinde piyasa kanamaya devam ederken kırmızı bölgeye girdi. CoinMarketCap’teki metriklerin yansıttığı gibi, piyasa halihazırda 200 milyar dolara yakın değer kaybetti. Bitcoin ve Ethereum gibi piyasadaki en büyük varlıklar şu değişik oranlarda düşüyor ve bu konuda onlara Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) gibi rallinin anti-liderleri eşlik ediyor.

BTC Piyasası: Piyasalar Kanarken Yalnızca O Altcoin Yeşil Tahtada! 2

Luna, son 24 saatte değerinin %20’sinden fazlasını kaybediyor. Son piyasa düzeltmesinde en hızlı büyüyen varlık olarak liderliğini korurken, artan oynaklığın kurbanı oldu ve daha önce Kasım ayında gözlemlenen fiyata ulaştı. Luna ayrıca, bir pazar satışında değerinin %34’ünü kaybederek son yedi günün en büyük kaybedeni olmaya devam ediyor. Ne yazık ki kripto yatırımcıları için piyasada bu hafta pozitif piyasa performansı gösteren pozisyon yok. Performansı tarafsız sayılabilecek tek varlık, son yedi günde ne değer kaybeden ne de değer kazanan BNB. Piyasadaki en büyük kaybedenler arasında Solana, Shiba Inu ve Polkadot gibi kriptolar paralar var. “Ethereum katili”, değerinin %25’ini kaybetti ve daha önce 200 dolara yakın işlem görürken 87 dolara ulaştı. Fiyatta hızlı bir düşüş, geliştiricilerin sorunu gideren güncellemeyi yayınlamasına neden olan ağ ve işlem işleme ile ilgili sorunlardan kaynaklanmış olabilir. Yazım zamanında, toplam kripto para birimi piyasa değeri 1,6 trilyon dolarda kalırken, Bitcoin 36.260 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap