Piyasadan bir token daha siliniyor: REBL, resmen sonlandırıldı

Piyasadan bir token daha siliniyor: REBL, resmen sonlandırıldı

Paylaş
Piyasadan bir token daha siliniyor: REBL, resmen sonlandırıldı

Altcoin’ler etrafındaki coşkunun tavan yaptığı 2018 yılının Ocak ayında piyasaya sürülen Rebellious (REBL), yolun sonuna geldi.

Projenin resmi internet sitesinde yer alan duyuruda, “Rebellious’ta kendi blok zincirlerini oluşturma konusunda bilgisi olmayan şirketlere yardımcı olmayı hedeflemiştik. ERC-20 token’ı olarak başlasak da kısa sürede kendi blok zincirimizi, kendi cüzdanlarımızı ve blok gezginimizi geliştirdik. Ne yazık ki piyasa değişti. Müşterilere özel blockchain-as-a-service çözümleri sunma hedefimiz çok iddialı bir iş hâlini aldı. Amazon ve IBM gibi aynı hizmeti sunan mega şirketler, teknolojilerini geliştirmek için inanılmaz miktarda kaynak ve finansmana sahipler. Bu şirketlerle rekabet edebilecek araç ve finansman kaynağımız yoktu. Hiç fon toplamadık ve dış yatırımcılarımız olmadı. Token satışı yapmadık. Projemizin tüm finansmanını kendi cebimizle karşıladık, kendi zamanımızı ve kendi paramızı yatırdık. Rebellious’ta hiç para kazanmadık. Şimdi ise projeyi canlı tutabilecek finansal araçlara sahip olmadığımız noktaya ulaştık. Olmayı umduğumuz yere kadar gelemesek de inanılmaz bir yolculuk oldu. Tüm desteğiniz için teşekkürler.” ifadeleri yer aldı.

CoinMarketCap verilerine göre, 12 Ocak 2018’de 0.28 dolardan işlem gören REBL, bunu takiben her geçen gün azalarak sıfırlandı. Listelendiği bazı borsalardan çıkarılan REBL, son olarak sadece BitZ’de bulunuyordu. Mayıs 2018’de 16.3 milyon dolarlık bir piyasa kapitalizasyonuna ulaşan REBL, bugün piyasadan 25,000 dolarlık bir pay bile alamıyor.

Rebellious ekibi Twitter, Facebook ve Youtube hesaplarının tamamını da kapattı.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap