Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin!

Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin!

Paylaş
BTC Piyasası: Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin!

Kripto dünyası, Bitcoin 10 Kasım 2021’deki zirvesinden 31 Ocak 2022’ye kadar %42 düştükten sonra Şubat ayının başından bu yana %14 kazandığı için artık temkinlide olsa rahat bir nefes alıyor gibi görünüyor. Analist Mike Ermolaev BTC’nin 32.981 dolara kısaca dokunduğu dönemde sürecin tersine döneceğini ve toparlanmasın başlayacağını tahmin ettiğini söylüyor. Analist ayrıca, herkes tarafından bilinmeyen ve potansiyeli olduğuna inandığı 5 altcoin projesinin de izlenmeye değer olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak, analistin görüşlerinin gerçekleşme ihtimalinin kesin olmadığını ve her bir yatırımcının kendi araştırmasını yapması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz.

BTC Piyasası: Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin! 1

Kripto piyasaların genel görünümü

Bu makaleyi yazılırken, Bitcoin hafta başından bu yana %4,3 artışla 44.200 dolardan işlem gördü. Son düzeltmenin Mayıs-Temmuz aylarındaki düzeltmeye benzer olduğunu düşünülürse, analiste göre tüm zamanların en yüksek seviyelerine benzer bir sıçrama beklemek mantıklı. Analiste göre, mevcut fiyat toparlanmasının BTC‘yi Mayıs ayı sonlarında veya Haziran ayı başlarında 73.000 doların üzerine çıkarması bekleniyor. Teknikler önemli olsa da, temelleri göz ardı etmemek de çok önemlidir. Analist borsa performansını dikkate almak çok önemlidir görüşünde. Bazı teknoloji devlerinin güçlü kazançlarının yol açtığı hisse senetlerindeki büyük toparlanma, Wall Street’in Fed’in şahinliğine aşırı tepki vermesinin bir sonucu olabilir – Bank of America’nın yedi faiz artırımı çağrısında yansıtıldığı gibi. Bununla birlikte, Fed oran artışlarını hızlandırırsa, yüksek teknoloji hisse senetleri ve kriptolar olumsuz etkilenecek.

BTC Piyasası: Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin! 2

Analiste göre Bitcoin her zaman değişken olacak, ancak bu, 2022’de daha fazla insanın onu dijital bir varlık olarak benimsemesini engellemeyecek. Kurumsal katılım nedeniyle kripto, bir varlık sınıfı olarak olgunlaşmaya devam edecek. Varlıkları 10 milyon doları aşan kurumsal yatırımcılara hizmet veren bir dijital aracı kurum olan Genesis tarafından yayınlanan bir rapor, spot işlem hacminin 2021’de 116,5 milyar dolara yükseldiğini ve 2020’ye göre %463’lük bir artış olduğunu gösteriyor. Eğilimin 2022’de de devam edeceğini tahmin ediyor. Bu nedenle daha büyük oyuncular, sektörde güven oluşturmalarına yardımcı olacak daha net kripto düzenlemeleri arayacak. Bu nedenle analist, kripto düzenlemesi gelişmelerini, izlenmesi gereken bir sonraki önemli şey olarak lanse ediyor. El Salvador örneği, diğer ülkelere, finansal ve ekonomik altyapılarının verimliliğini artırmak için Bitcoin’i yasal bir para birimi olarak benimseme konusunda ilham verebilir.

BTC Piyasası: Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin! 3

“İzlenmeye değer” altcoin projeleri

İlk altcoin FOAM. FOAM, Ethereum üzerinde bir “proof of location” protokolüdür. Bu proje, doğrulanabilir konum verileriyle tamamen merkezi olmayan bir web3 ekonomisini güçlendirecek, fikir birliğine dayalı bir dünya haritası oluşturmayı amaçlamaktadır. FOAM, harici, merkezi kaynaklardan bağımsız olarak, izinsiz ve gizliliği koruyan, güvenli konum doğrulama hizmetleri sağlayabilen bağımsız bir radyo işaretçileri ağı inşa ediyor. FOAM token sahipleri, Coğrafi İlgi Noktalarını düzenleyebilir, yeni adayları doğrulayabilir ve gerçek dünya konumlarını ziyaret ederek haritayı doğrulayabilir. Yazım sırasında, FOAM tokeni son yedi gün içinde %58 artışla 0.06709 dolar seviyesinde işlem gördü ve yıllık %148 kazanç sağladı.

Infinitecoin (IFC). Infinitecoin, Litecoin tabanlı bir kripto para birimidir, bu nedenle scrypt iş kanıtı algoritmasını kullanır. Merkezi olmayan ve açık kaynaklı bir küresel ödeme ağıdır. Infinitecoin diğer büyük kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında, daha hızlı onay sürelerine ve daha iyi depolama verimliliğine sahip. Son kontrolde IFC, haftalık %45,5 ve yıllık %307 artışla 0,0014122 ABD dolarından işlem gördü.

BTC Piyasası: Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin! 4

ChangeNOW Token (NOW). NOW, anında değişim ve işleme platformu olan ChangeNOW.io’nun yerel bir dijital varlığıdır ve platformun varlık listeleme ücretleri için dahili bir para birimi olarak kullanılır. Kullanıcılar ayrıca NOW’larda para iadesi alabilir ve NOW tokenlerini stake ederek ödüller kazanabilir. NOW Token, ChangeNOW’un genişleyen ekosisteminin merkezinde yer alır ve onunla birlikte büyümeye hazırdır. Bu makaleyi yazılırken, NOW son yedi gün için %23.6 artışla 0.071541 dolardan işlem gördü.

Sıradaki altcoin XPR. Proton (XPR). Halka açık bir blockchain ve akıllı sözleşme platformu olan Proton (XPR), hem tüketici amaçları hem de eşler arası çevrimiçi ödemeler için tasarlanmıştır. Güvenli bir kimlik ve finansal yerleşim katmanı, kullanıcıların gerçek kimlikleri ve itibari hesapları bağlamasına, para çekmesine ve kripto satın almasına olanak tanıyarak, uygulamalarda sorunsuz bir şekilde kullanmalarına olanak tanır. Geçen haftaya göre %55 artışla ve %149 yıllık kazanç bildirerek, yazı yazılırken 0.01496020 dolar değerindeydi.

BTC Piyasası: Piyasa Analisti: Bu 5 Altcoin’i İzleme Listenize Ekleyin! 5

Dero (DERO). DERO, Homomorfik Şifreleme teknolojisini kullanarak bir DAG blok yapısını bir iş kanıtı blockchaini ile birleştiren ilk kripto projesidir. Konsept, Monero (XMR) veya Z-Cash (ZEC) gibi mevcut gizlilik kriptoları paraları üzerinde devrim niteliğinde bir gelişme anlamına geliyor. Dero, bunu her iki konsensüs mekanizmasının en iyi unsurlarını birleştirerek gerçekleştirmeyi planlıyor. DERO, yazı yazılırken haftalık %68 artışla 12.14 dolardan işlem gördü. Bir yılda yüzde 1,280 gibi büyük bir kazanç elde etti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap