Phemex’te listeleme rüzgarı: 26 yeni kripto para eklendi

Phemex’te listeleme rüzgarı: 26 yeni kripto para eklendi

Paylaş
BTC Piyasası: Phemex’te listeleme rüzgarı: 26 yeni kripto para eklendi

Phemex sponsorluğunda

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş, uygulanan yaptırımlar, bankacılık sistemlerinde yaşanan aksaklıklar, kripto paralar için daha fazla farkındalık oluşmasını sağladı. Ukrayna’da nakit paraya ulaşamayıp alternatif olarak kripto para kullananlar olduğu gibi, Rusya’da da yaptırımların etkisinden korunmak için kripto paraya yönelen belli bir kitle de görülüyor. Bitcoin, bir kaçış noktası olurken son haftalarda özellikle Rusya ve Ukrayna’da stabil coin’lere de talep arttı. Stabil coin’lerin öncesinde de piyasada önemli bir yeri vardı. İnsanlar, stabil kripto paraları geleneksel finans ile kripto varlıklar arasında bir köprü olarak kullanıyor istedikleri zaman portföylerini çeşitlendirip istedikleri zaman da nakde kolayca geçiş yapabiliyorlar.

Stabil coin’ler arasında da seçim yapmak önem taşıyor. Çünkü arkasındaki varlıklar açısından birbirinden farklı olabiliyorlar. Bu noktada kullanıcıların seçim yapmaları için çeşitlilik gerekiyor. Önde gelen kripto para platformu Phemex artık bu çeşitliliği sunan az sayıda borsadan biri. Phemex, birkaç gün önce FEI, TUSD, USDP, DAI ve PAXG gibi stabil coin’leri platformuna ekledi ve bunu kampanyayla da kutluyor.

Simply Stable kampanyası ile 20 bin dolar ödül

Simply Stable kampanyası kapsamında kullanıcılara 20 bin dolarlık ödül vadediliyor. Phemex, kullanıcıları Simply Stable kampanyasıyla belirsiz zamanlardaki piyasa dalgalanmalarından daha fazla korumak için iki farklı kampanyayı sunuyor. İlki yeni eklenen FEI, TUSD, USDP, DAI ve PAXG gibi 14-21 Mart tarihleri ​​arasında 10$’lık bir DAI airdropuna hak kazanmak için yeni sabit coin listelemelerinden en az 10$ değerinde spot alım satım yapılan, ikincisi de yeni üyelere özel ödül havuzlarından yapılan çekiliş. Her ikisine de katılıp 20.000$’lık ödül havuzlarından kazanabileceğiniz iki yeni kampanya mevcut.

26 yeni kripto para eklendi

Öte yandan kripto para dünyasının bir başka kritik alanı da Merkeziyetsiz Finans adı verilen DeFi. Bu alan, kullanıcılara hiçbir merkezi otoriteye maruz kalmadan işlem yapmalarını ve kazanç elde etmelerini sağlıyor. 2020’nin ortalarından itibaren kullanımı oldukça yükselen DeFi ürünlerine ilgi her geçen gün artarken, Phemex de bu alana olan hizmetini genişletiyor ve yeni bir DeFi sezonuna hazırlanıyor. Platform, spot coin listesine SPELL/USDT, RSR/USDT, AMP/USDT, POLY/USDT, TRIBE/USDT, C98/USDT, DAO/USDT, BNT/USDT, UMA/USDT, CVX/USDT, FXS/USDT, WBTC/USDT’nin yanı sıra TEL/USDT, ZRX/USDT, LRC/USDT, 1INCH/USDT, KNC/USDT, CRV/USDT, PERP/USDT, CAKE/USDT, BNB/USDT‘yi entegre ederek sabit coin’lerle birlikte toplamda 26 işlem çiftine ev sahipliği yapmaya başladı.

Kripto para piyasasının en önemli platformlarının başında gelen Phemex, güvenilir ve yenilikçi adımlarla 2022 yılının ilk çeyreğini tamamlamaya hazırlanıyor. Yeni üyeler dahil olmak üzere tüm kullanıcılarına büyük fırsat ve kazanç sağlayan Phemex, 2019 yılından beri olan büyümesini sürdürüyor. Yola çıktığında 3 vadeli kripto para çiftine sahip olan platform, şu anda toplamda 39 vadeli ve 80 tane de spot çiftine ulaşmış bulunuyor.

Phemex’i keşfetmek, en son kampanyalardan yararlanmak için sosyal medya hesaplarını takip edin.

Twitter
Instagram
Telegram

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap