Phantom, Ethereum ve Polygon’a Genişliyor

Phantom, Ethereum ve Polygon’a Genişliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Phantom, Ethereum ve Polygon’a Genişliyor

Solana cüzdanı Phantom, Ethereum ve Polygon’a takviye ekledi.

Cüzdan’ın kullanıcıları Solana’nın yanında Ethereum ve Polygon’da da süreç yapabilecekler. Solana’nın cüzdanı Phantom, kullanıcılarına iki yeni Blockchain takviyesi ekledi.

Solana’nın Cüzdan Uygulaması Phantom İki Yeni Blockchain Takviyesi Ekledi

Solana cüzdanı Phantom, çoklu zincire geçişin birinci adımında Ethereum ve Polygon Blockchain’leri için takviye ekledi. Artık çoklu zincir olduğu için, her kullanıcı her bir cüzdan adresi için bir Ethereum ve Polygon adresi kullanabilecekler. Her cüzdan için üç ağdaki tüm fonlarını tek bir yerde görebilecekler. MetaMask‘ın çalışma formu olan ağı değiştirmek zorunda kalmadan, taşıdıkları varlığa bağlı olarak cüzdandan üç Blockchain’den birine süreç yapabilecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Phantom, Ethereum ve Polygon’a Genişliyor 1

Phantom‘un kurucusu ve CEO’su husus hakkında açıklamalarda bulundu:

 “Dijital varlık idaresinin geleceğinin zincirler ortası birlikte çalışabilirlikte yattığına inanıyoruz ve kullanıcılarımıza çeşitli Blockchain ağlarında basitçe gezinmeleri ve süreç yapmaları için gereksinim duydukları araçları ve kaynakları sağlamaya kararlıyız. Farklı protokoller ortasındaki boşluğu doldurarak, tüm dijital varlık kullanıcıları için yeni bir merkezi olmayan inovasyon çağını etkinleştiriyoruz.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap