Peter Brandt’in Bitcoin fiyatı için kötü haberleri var

Peter Brandt’in Bitcoin fiyatı için kötü haberleri var

Paylaş
Peter Brandt’in Bitcoin fiyatı için kötü haberleri var

Bitcoin, bir yandan Çin’den gelen açıklama, bir yandan birkaç gün öncesinde hızlanan kripto para madencilerinin satışlarıyla dün 6700 dolar seviyelerine kadar çekildi.

Bir numaralı kripto para, buradan tekrar 7300 doların üzerine sıçradı. TSİ 10.15 itibari ile Bitcoin, kripto para borsası Bitstamp’te 7240 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’de satış dalgası sürerken gözler analist ve uzmanların yorumlarına çevrildi.

Brandt: Ölü kedi sıçraması

Eylül ayında yaptığı bir değerlendirmede, Bitcoin’de yeni bir zirveden önce düşüş beklediğini ifade eden deneyimli analist Peter Brandt, kripto paranın 7300’e sıçradığı dünkü harekete ilişikin ise “Ölü kedi sıçraması” dedi. Bu, Peter Brandt’in Bitcoin’in fiyatının düşmeye devam edeceğine inandığını gösteriyor.

Brandt, bugünkü bir başka değerlendirmesinde de Bitcoin’in 50,000 dolara doğru bir hareketten önce uzun bir süre boğalar tamamen tasfiye edilene kadar 2015’e uzanan trend çizgisinin altında işlem görmesine ihtiyaç olabileceğini belirterek “Twitter’da boğa bulunamadığında bu harika bir alım sinyali olacak.” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli analist, Bitcoin’in 5500 dolara çekileceğini öngörüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap