Peter Brandt: “Ethereum 309 Doları Görecek”

Peter Brandt: “Ethereum 309 Doları Görecek”

Paylaş
Peter Brandt: “Ethereum 309 Doları Görecek”

Kripto para dünyasının her geçen gün kendini toplamasıyla birlikte olumlu haberlerde peş peşe gelmeye başladı. Kripto para analistlerinden olan Peter Brandt, Ethereum ile ilgili yaptığı değerlendirmede birçok önemli noktaya değindi. Brandt, Ethereum’un 309 dolara ulaşacağını belirttikten sonra önümüzdeki sürecin çok daha müspet olacağını ifade etti.

Brandt tarafından yapılan bu açıklama pek çok platformda yer buldu. 1976 yılından beri piyasaların analizini yapan ünlü isim Ethereum hakkında da birbirinden kıymetli açıklamalarda bulundu. Ethereum’un bundan sonraki süreçte hedefinin 309 dolar olacağını vurgulayan ünlü isim Ethereum’un bir daha aşırı değer kaybedeceğini sanmadığını açıkladı. Brandt bu tahminini ise şu formüle bağladı: “Yükselen üçgeni baz aldığımız zaman önümüzdeki sürecin çok daha sıcak olabileceğini görebiliriz. Bunun yanında yıllık bazda grafikler incelendiği takdirde Ethereum’un ciddi anlamda yükselebileceğini anlayabiliriz.” açıklamalarında bulundu. Yükselen üçgen formasyonunun gerçekleşebilmesi için birtakım durumların gerçekleşmesi gerekir. Kripto paraya destek hattı yükseldiği zaman direnç hattı da sabit bir durumda seyrediyorsa burada yükselen üçgenden bahsedilir.

Brandt, yükselen üçgenin kusursuz bir şekilde çalışması halinde Ethereum’un 309 dolara ulaşmasının oldukça olası olduğunu ifade etti. Brandt konu hakkında şu ifadeleri kullandı: “Kripto paraları önümüzdeki günlerde çok güzel haberler bekliyor. Şahsi kanaatime göre okların yönü uzun bir süre yukarı yönlü olacak. Bu da Ethereum’un güçlenmesi anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap