Peter Brandt, Bitcoin fiyatında büyük ayı formasyonuna dikkat çekiyor

Peter Brandt, Bitcoin fiyatında büyük ayı formasyonuna dikkat çekiyor

Paylaş
Peter Brandt, Bitcoin fiyatında büyük ayı formasyonuna dikkat çekiyor

Peter Brandt, Bitcoin ’in düşüş eğilimlerini tespit etmek için kullanılan omuz ve baş formasyonun oluşabileceğini söylüyor. Ancak, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında kaydedilen zirvelerin “geçerli bir baş ve omuz tepesi olarak değerlendirilebileceğinden emin değil.

Boğalar için arınma zamanı

Brandt, Bitcoin boğalarının, en üst kripto para biriminin 50.000 dolar hedefine çıkması için “tasfiye edilmesi” gerektiğini iddia etti. İşlemcinin kendisi bir Bitcoin maksimalisti olsa da, bütün boğaların Twitter’dan kaybolması durumunda bunun iyi bir satın alma fırsatı olacağına inanıyor. BTC şimdi 2.800 doların altına düşmediği sürece, Brandt şu andan itibaren istatistikleri topluyor gibi görünüyor.

Eylül ayında, Brandt BTC’nin uzun vadede 50.000 dolara gitmeden önce Şubat 2020’de 5.500 dolara düşebileceğini iddia ediyor. Bundan önce, Bitcoin’in dördüncü parabolik aşamasına girdiğini iddia eden geniş bir görüş bildirdi. Ancak BTC’nin büyük düşen üçgenin alt desteğinin kırdıktan sonra ve 25 Eylül’de yüzde 20 düşmesinden sonra tahminlerini değiştirmek zorunda kaldı.

Bitcoin katliamı

Son zamanlarda, Bitcoin Twitter’daki tüm boğaları acımasızca temizlemekte inanılmaz başarılı oldu. BTC fiyatı, son olarak % 9 düşüşle 6.555 dolara kadar düştü. Kripto para, 2016’dan beri ilk kez ardışık olarak 4. Hafta da negatif bölgede kaldı.

Bu noktada, Bitcoin alıcılarının bu düşüş piyasasından geri dönüş yapması oldukça zor gözüküyor.

u.today

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap