Perlin (PERL) Fiyatı Birkaç Günde İki Katına Çıktı

Perlin (PERL) Fiyatı Birkaç Günde İki Katına Çıktı

Paylaş
Perlin (PERL) Fiyatı Birkaç Günde İki Katına Çıktı

Blockchain platformlarından Perlin’in kendi tokenı olan PERL geçtiğimiz son birkaç gün içerisinde iki kat değer kazandı.

Davos’taki Duyuru

Singapur Hükümeti, geçtiğimiz günlerde Davos’ta oldukça kritik bir duyuruda bulundu. Hükümet yetkilileri 22 Ocak tarihinde Uluslararası Ticaret Odası (ICC) da dahil olmak üzere toplamda 17 farklı kuruluşla işbirliği yapmaya başladıklarını açıkladılar.

Singapur Hükümeti, Uluslararası Ticaret Odası ve aralarında Mastercard, Mitsubishi Corporation, DBS Bank, Tokyo Marine gibi şirketler ticaret işlemlerindeki dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak için harekete geçtiler.

Singapur Hükümetinin de parçası olduğu bu ortaklık şu anda ICC TradeFlow Alliance’ın bir parçası olarak gösteriliyor. Bu projenin amacı bürokratik işlemleri ve süreçleri dijital ortama aktarmak ve bu sayede ticaret işlemlerini hem hızlandırmak hem de daha ucuz bir şekilde gerçekleştirmek. Peki tüm bunların Perlin ile ne gibi bir bağlantısı var?

İki Katına Çıktı

ICC TradeFlow Alliance projesinin geliştiricileri arasında Perlin yer alıyor. Singapur Hükümetinin TradeTrust adı altında geliştirdiği projeyi baz alan Perlin bunun üstüne ICC TradeFlow Alliance’ı kurdu.

Şirket ICC TradeFlow Alliance adlı bu Blockchain projesi sayesinde bazı büyük çaplı ticaret işlemlerinin tamamlanma süresini 45 günden 20 güne düşürmeyi başardı. Perlin’in sıradaki hedefi bu süreyi 24 saatten daha aza çekmek.

22 Ocak tarihinde Davos’ta yapılan bu duyurular Perlin’in epey işine yaradı. Coinmarketcap verilerine baktığımızda Perlin’in tokenının yalnızca birkaç gün içerisinde iki kat değer kazandığını görebiliyoruz.

Yukarıdaki yedi günlük grafikten de görülebileceği üzere 21 Ocak tarihinde 0.020 dolar seviyesinde olan PERL fiyatı kısa süre önce 0.040 dolara kadar yükseldi. Böylece PERL yatırımcıları paralarını kısa süre içerisinde ikiye katlamış oldular.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap