Pepe (PEPE) Temalı Coin’lerde Çılgınlık Sürüyor: Yüzde 750 Artış!

Pepe (PEPE) Temalı Coin’lerde Çılgınlık Sürüyor: Yüzde 750 Artış!

Paylaş
BTC Piyasası: Pepe (PEPE) Temalı Coin’lerde Çılgınlık Sürüyor: Yüzde 750 Artış!

Son 24 saat baz alınarak incelenen bilgilere nazaran, Pepe (PEPE) türevli birçok memecoin, yüzde 100’den fazla artış gösterdi.

Geçtiğimiz haftaların yıldız kripto parası olan Pepe (PEPE), bir biçimde tesirini sürdürmeye devam ediyor. Piyasa olumlu fiyatlareken en çok artış gösteren coin’lerden biri olan PEPE, bu sefer de türev coin’ler ile ön plana çıktı. Memecoin ile birebir temada piyasaya sürülen onlarca coin, yüzde 100’ü geçik performans sergiledi. Hatta Pepe 4.20 isimli bir coin, son 24 saatte yüzde 757,81 paha kazandı.

BTC Piyasası: Pepe (PEPE) Temalı Coin’lerde Çılgınlık Sürüyor: Yüzde 750 Artış! 1

Kripto Yatırımcısı, Memecoin’leri Terketmiyor

PEPE bazlı onlarca kripto para piyasaya sürülüyor. Ve bu kripto paralarda büyük ölçüde yükselişler ve düşüşler gözlemleniyor. Bu durum, kripto yatırımcısının memecoin pazarını terketmediğini, devir periyot burada hacim yaratıp, piyasaya canlılık kattığını gösteriyor. Son 1 günlük sürece bakıldığında PEPE temalı coin’lerde yüzde 757, 340 ve 216 oranında artışlar görülüyor.

Popüler borsalarda listelenene kadar kripto pazarını kasıp kavuran PEPE, hem kendi hem de öteki coin’ler çapında devir periyot gündem oluyor. Çok büyük yükselişlerin yaşanmasından ötürü bu tarafa akın eden yatırımcı kitleleri, memecoin’lerdeki birçok datayı direkt olarak etkiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap