Paris Hilton, Metaverse’teki Sanal Partiden 700 Bin Dolar Kazandı

Paris Hilton, Metaverse’teki Sanal Partiden 700 Bin Dolar Kazandı

Paylaş
BTC Piyasası: Paris Hilton, Metaverse’teki Sanal Partiden 700 Bin Dolar Kazandı

Dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton, yılbaşı gecesi Roblox metaverse’ündeki sanal partiye DJ olarak katılmıştı. Hilton metaverse’teki partiden 700 bin dolar kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından konukları ağırladığı Paris World’deki partiye, Maldivler’de balayı yaparken dijital versiyonuyla katılan Hilton’un, Paris World’ün yer aldığı oyun platformu Roblox ile yaptığı anlaşma sayesinde para kazandığı belirtildi.

İngiliz Daily Mail gazetesi muhabiri Tali Fraser, metaverse’teki bu sanal partiye dijital olarak katılıp, Paris Hilton’un yeni evrenini keşfetti. Fraser, Paris Hilton’un Kasım ayında düğününün gerçekleştiği Beverly Hills’teki malikanesinde ve Santa Monica iskelesinin sanal versiyonunda partinin düzenlendiğini belirterek, etkinliğin TV yıldızına 700 bin dolar kazandırdığını aktardı.

Partiye Katılım Ücretsizdi

BTC Piyasası: Paris Hilton, Metaverse’teki Sanal Partiden 700 Bin Dolar Kazandı 1

Hilton’un DJ’lik yaptığı bu sanal partiye Londra’daki evinden katılan İngiliz gazeteci Tali Fraser, deneyimlerini şöyle aktardı;

Partiye katılım ücretsizdi. Ancak öncelikle Roblox ve Paris World uygulamalarını indirip avatar oluşturmak gerekti. Sonra bu avatarı giydirmek için sanal mağazalarda alışveriş turu yapıldı.

Fraser, birçok lüks dünya markasının ürünleri bulunan sanal mağazalardan 3 dolara tişört, 14 dolara Gucci marka çanta aldı. Saçlarını da 1 dolara yaptırdı.

Alışveriş kripto para ile yapıldı, alınanların hepsi sanaldı.

Partiye sanal Bentley ile gidildi.

30 dolara satılan VIP kartı alanlar partideki her yeri gezebildi. Bu kart ile Hilton’un düğün partisini verdiği yere ziyaret, helikopterle tur gibi özel hizmetler sağlandı.

Davetliler birbiriyle tanışmak için akıllı cihazlarındaki klavyelerden yazıştı. Hilton da tüm konuklarla selamlaştı.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap