Paribu Bitcoin Cash’i Kendi Platformuna Ekledi

Paribu Bitcoin Cash’i Kendi Platformuna Ekledi

Paylaş
Paribu Bitcoin Cash’i Kendi Platformuna Ekledi

Coinmarketcap verilerine göre, Türkiye’de kripto para borsaları arasında en çok işlem hacmine sahip olan Paribu bir açıklama yayınlayarak bünyesine Bitcoin Cash’i eklediğini duyurdu. Paribu kripto para borsasının aldığı bu karar pek çok yatırımcıyı memnun etti. Bitcoin Cash’inde Paribu borsasına eklenmesiyle Paribu’daki toplam işlem gören kripto para sayısı 12’ye ulaştı.

Paribu internet sitesine girenler, Paribu yöneticilerinin yayınladıkları mesajla karşılaştı. Bu mesajda, “Değerli üyelerimiz, Bitcoin Cash alım ve satım işlemlerine başlamış bulunuyoruz. BCH/TL işlemleri 16.00 itibariyle başlayacaktır.” mesajı yer aldı. Paribu 2019 yılında Bitcoin Cash’de dahil olmak üzere toplam 5 kripto parayı kendi bünyesine ekledi. Paribu’nun bu sene platformuna eklediği kripto paralar şöyle: NEO, HOLO, TETHER, TRON. Paribu bünyesine eklediği bu kripto paraların yanı sıra kullanıcılarını memnun edecek bir haberi daha geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Paribu, kullanıcılarının çok daha hızlı bir şekilde Türk Lirası yatırıp çekmeleri için Papara ile iş birliğine gittiler.

 

Bitcoin Cash Nedir?

Bitcoin’in 2017 yılının ağustos ayında hard forklanması sonucu oluşturulmuş bir kripto paradır. BCH’nin destekçilerine göre, Bitcoin’deki maliyet ve artan işlem sürelerine tepki olarak Bitcoin Cash’in yaratıldığını ve bu problemin ortadan kalktığını iddia ediyorlar. Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin Cash, kripto para dünyasında 6. sırada yer alıyor. Şu sıralar 132 dolardan işlem gören BCH’nin toplam hacmi ise 2.3 milyar doların üzerinde.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap