Para transferi devi, Ripple ve XRP kullanımını genişletecek

Para transferi devi, Ripple ve XRP kullanımını genişletecek

Paylaş
Para transferi devi, Ripple ve XRP kullanımını genişletecek

MoneyGram, XRP’nin sınır ötesi ödemelerle ilgili çözümünü kullanmak üzere, Ripple’la ortaklıklarını geliştirme yolunda.

Ripple’da kıdemli başkan yardımcısı olan Asheesh Birla, MoneyGram’in üçüncü çeyrek mali sonuçlarını açıkladığı görüşmede, CEO Alex Holmes’un Ripple’ın On Demant Liquidity ürününün kullanımını genişletme planlarını açıkladığını ve Ripple ile mevcut ortaklığın gelecek ay ve yıllarda rekabetçi bir fark yaratacağını söylediğini aktardı.

Para transferi devinin 2013 yılının üçüncü çeyrek mali raporuna göre, Ripple ile yenilikçi ortaklık “gelişmeye devam ediyor.”

Ortaklık, MoneyGram’ın döviz işlemlerini 24 saat boyunca yürütmesini kapsıyor. MoneyGram, Meksika’da günlük finansman ihtiyaçlarını güçlendirmek amacıyla Ripple’ın On-Demand Liquidity (ODL) çözümünün kullanımını artırıyor, RippleNet ve ODL’den yararlanarak kendine yeni yollar açmak istiyor.

Holmes, “Üçüncü çeyrek sonuçlarımız, Ripple ile olan stratejik ortaklığımız sayesinde müşteri deneyimindeki gelişmelerle, sınır ötesi dijital büyümeyle ve sektördeki ilklere odaklanmamızla birlikte, işimizin sürekli dönüşümünü de yansıtıyor. ABD pazarı iyileşme belirtileri gösterirken ABD dışındaki işlerimizin çeyrek yıl boyunca büyüdüğünü gördüğümüz için çok memnunuz.” diyor.

MoneyGram, XRP’nin bir köprü görevi görerek nasıl düşük maliyetle hızlı para gönderimini mümkün kıldığına da dikkat çekti.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap