OpenSea NFT Satışları Bu Ay Büyük Bir Patlama Yaşadı

OpenSea NFT Satışları Bu Ay Büyük Bir Patlama Yaşadı

Paylaş
BTC Piyasası: OpenSea NFT Satışları Bu Ay Büyük Bir Patlama Yaşadı

Dune Analytics’ten alınan verilere göre, OpenSea, Ocak 2022’de yaklaşık 2,7 milyar dolar hacim üretti. Geçen yıl Ağustos ayında ulaştığı 3,4 milyar dolarlık rekoru geçme yolunda ilerliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dune Analytics’e göre OpenSea, 9 Ocak’ta 261 milyon dolarlık en büyük günlük hacmini kaydetti. OpenSea, Ocak ayında şu ana kadar her gün için 150 milyon dolarlık işlem hacmi rekorunu kırdı.

NFT hacmindeki bu canlanma, NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve kardeş koleksiyonları Mutant Ape Yacht Club (MAYC) ve Bored Ape Kennel Club (BAKC) fiyatlarındaki artıştan kaynaklanıyor. BAYC koleksiyonları tek başına OpenSea’deki hacmin yaklaşık %10’unu oluşturuyor.

BTC Piyasası: OpenSea NFT Satışları Bu Ay Büyük Bir Patlama Yaşadı 1
BTC Piyasası: OpenSea NFT Satışları Bu Ay Büyük Bir Patlama Yaşadı 2

NFT ticaretindeki yeni gelişmeler, kriptonun en sıcak büyüyen segmentinde önemli değişiklikleri de beraberinde getiriyor.

OpenSea, üç gün içinde yaklaşık 400 milyon dolarlık satış hacmi oluşturan ve yeni başlatılan merkeziyetsiz NFT pazarı LookRare ile rekabet ediyor.

BTC Piyasası: OpenSea NFT Satışları Bu Ay Büyük Bir Patlama Yaşadı 3

https://twitter.com/Scott_eth/status/1480288374279782408

Önde gelen NFT pazarı OpenSea 2017 yılında kuruldu. Girişim sermayesi şirketleri Paradigm ve Coatue liderliğindeki C Serisi turda yakın zamanda 300 milyon dolarlık sermaye topladı. OpenSea’yi Temmuz ayındaki 1.5 milyar dolarlık değerlemesinden yaklaşık on kat daha fazla olan 13,3 milyar dolarlık bir değeri ortaya koydu.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap