Önümüzdeki Haftalarda 2-3x Yapacak Altcoin’ler Açıklandı!

Önümüzdeki Haftalarda 2-3x Yapacak Altcoin’ler Açıklandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Önümüzdeki Haftalarda 2-3x Yapacak Altcoin’ler Açıklandı!

Popüler bir kripto analisti ve trader’ı olan Altcoin Sherpa, üç altcoin’in, birkaç aylık düşüş trendinin ardından fiyatlarında yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Analist ayrıca lider kripto para birimi Bitcoin hakkındaki yorumlarını da takipçileri ile paylaşıyor. İşte detaylar…

Analiste göre yatırımcılar, kripto piyasasında yeni ATH’leri aramıyor

Kripto piyasasında Altcoin Sherpa ismiyle bilinen analist ve trader, Twitter takipçileri ile önemli analizlerini paylaştı. Sherpa’ya göre mantıklı düşünen hiç kimse şu anda kripto piyasasında tüm zamanların en yüksek seviyelerini aramıyor. Bununla birlikte, analist birçok altcoin’in fiyatının son zamanlardaki en düşük seviyelerine kıyasla 2-3 kat artabileceğini iddia ediyor. Ünlü trader, mart ayının ortalarındaki en düşük seviyelerinden yaklaşık yüzde 200 artabileceğine inandığı üç altcoin’e dikkat çekiyor.

BTC Piyasası: Önümüzdeki Haftalarda 2-3x Yapacak Altcoin’ler Açıklandı! 1

Altcoin Sherpa, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek amacıyla kullanılan merkezi olmayan bir finans platformu olan Compound (COMP)’un 290 dolar aralığını tamamen aşabileceğini düşünüyor. COMP an itibariyle son bir haftada yüzde 22,43 ve son 24 saatte yüzde 6,90’lık artışla 142,52 dolardan işlem görüyor. Ayrıca analist, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformu olan Theta Network (THETA)’ün yakın zamanda 6,50 doları aşabileceğine inanıyor. Theta Network (THETA) ise yazım sırasında 3,83 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa’ya göre yatırımcılar BTC’de 50-55 bin dolar seviyesini beklemeli

Sherpa ayrıca, merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ın yerel token’ı olan CAKE’in 17 doları geçebileceğini iddia ediyor. CAKE, son bir haftada yüzde 25,05 ve son 24 saatte yüzde 3,95 artış oranı ile 8,62 dolardan işlem görüyor. Öte yandan popüler analist, trader’ları bu üç özel altcoin’i satın almaya teşvik etmediğini de sözlerine ekliyor. Sherpa, aksine, bu projeleri daha geniş altcoin piyasasının örnekleri olarak gördüğünü ifade ediyor.

BTC Piyasası: Önümüzdeki Haftalarda 2-3x Yapacak Altcoin’ler Açıklandı! 2

Altcoin Sherpa, genel piyasanın hala Bitcoin (BTC) etrafında döndüğünü belirtiyor. Kriptokoin.com olarak fiyat hareketlerini yakından incelediğimiz Bitcoin (BTC), bir hafta önceki seviyesine kıyasla yaklaşık yüzde 12 oranında artış kaydederken, yazım sırasında 47.539,59 dolardan işlem görüyor. Analist bu konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Aktif yatırımcılar, bu mevcut ortamda en çok ödüllendirilen trader’lar olacak. Bu koşullarda likiditenin bir sektörden diğerine akacağını tahmin ediyorum. Benim planım yine de BTC’nin 50.000 – 55.000 dolara ulaşmasını beklemek ve daha sonra uyduruk pozisyonlarımı boşaltarak biraz riskten kurtulmak. Hala iyi olan sevdiğim birçok pozisyonumu koruyacağım, ancak bazılarını satacağım ve birleşmeye çalışacağım.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap