Önümüzdeki Dönemde Hangi Altcoin’ler 5x Yapabilir? İşte Liste!

Önümüzdeki Dönemde Hangi Altcoin’ler 5x Yapabilir? İşte Liste!

Paylaş
BTC Piyasası: Önümüzdeki Dönemde Hangi Altcoin’ler 5x Yapabilir? İşte Liste!

Bazılarına göre altcoin sezonu hızla yaklaşıyor ve bu nedenle birçok varlık şu anda büyük bir baskı bekliyor. Altcoin’ler bu ayın başından beri toparlanmaya çalışmıştı, ancak derin bir düşüş şu anda trendi durdurdu. Yine de traderlar, yükseliş yaşanacağına dair oldukça umutlu.

Analist: Altcoin projelerinde 4-5x artış beklenebilir

Altcoin’ler şu anda önemli bir yükseliş trendinden sonra biraz sakinleşirken, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, en büyük altcoin olan ETH’nin fiyatları oldukça uzun bir süre sonra 3.000 doların üzerine çıktı. Cardano’nun fiyatı da bu zamanlarda 1 doları aştı ve birçok altcoin yüksek seviyelere çıkmak için büyük bir potansiyel sergiledi. Ama çok geçmeden dar bölgelerde yeniden konsolide oldu. Şimdi birçok kişi altcoin’lere olan ilginin azaldığını düşünürken, popüler analistlerden biri olan Michael van de Poppe, coin’leri biriktirmek için doğru zaman olabileceğine inandığını aşağıdaki tweet’te paylaştı.

Analist, kimsenin özellikle ilgilenmediği zamanlarda satın alınan varlıkların, hype’da olduğu zamandan daha fazla kâr çekebileceğine inanıyor. Bu nedenle, önümüzdeki sezonun başlangıcının olabileceğini aktarıyor. 4x ila 5x’ten daha fazla fiyat artışı beklenebilir, önceki rallileri yansıtır.

Önümüzdeki sezonda hangi altcoin’ler değerlenebilir?

Birçoğu altcoin sezonunun yakınlarda olduğuna ve dolayısıyla BTC hakimiyetinde bir düşüş olduğunda sezonun başlayabileceğine inanıyor. Cardano (ADA), Solana (SOL), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC), vb. gibi en iyi kriptolar, uzmanlar tarafından düşünülüyor. Öte yandan, Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) vb. gibi DeFi tokenları ve Apecoin (APE), Axie Infinity (AXS), Pancakeswap (CAKE), vb. gibi altcoin’lerin de son zamanlardaki popülaritesi ile altcoin’lerin dalgalanmasına yol açabileceği düşünülüyor.  

BTC Piyasası: Önümüzdeki Dönemde Hangi Altcoin’ler 5x Yapabilir? İşte Liste! 1

2021’de altcoin sezonu Dogecoin (DOGE) tarafından ve daha sonra ikinci yarıda kısmen Shiba Inu (SHIB) tarafından başlatıldı. Şu anda, kripto para birimleri, 2022 yılının ikinci çeyreğinin ortalarında başka bir katalizör olabilecek herhangi bir ralliyi bekliyor gibi görünüyor. Altsezonun başlayıp başlamayacağı, başladığında hangi coin’lerin öne çıkacağı ise zamanla görülecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap