Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin!

Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin!

Paylaş
BTC Piyasası: Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin!

Piyasa genelinde güçlü rallilere rağmen, yakından takip edilen bir trader, kripto para boğalarının şu anda aşırı iyimser olduğunu söylüyor. Ayrıca Shiba Inu (SHIB), Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) yönelik düşüncelerini aktarıyor. İşte detaylar…

Capo: Bitcoin konsolide aşamasında değil

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere çeşitli öngörüleri çıkan, Capo olarak bilinen analist, çeyrek milyon Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) geçen hafta etkileyici bir performans sergilemesine rağmen, BTC’nin hala kritik direnç seviyelerinin üzerinde konsolide edilmediğini söylüyor. Aynı zamanda Capo, açık pozisyon ve fonlama artarken hacmin düştüğüne dikkat çekerek, traderların sisteme aşırı kaldıraç koyduğuna işaret ediyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Geçtiğimiz birkaç gün içinde güç gösteren boğaların güzel bir formasyonu. Ancak… düşüş senaryosu geçersiz mi? Fiyat 45-46 bin dolar arasında kırıldı, ancak henüz bunun üzerinde konsolide olmadı ve son ralli bazı düşüş işaretlerine sahipti: Fiyat yukarı, hacim aşağı, açık pozisyon aşağı, fonlama oranı yukarı.

BTC Piyasası: Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin! 1

SHIB için ayı döngüsüne mi girildi?

Capo ayrıca borsada bir miktar düşüş görüyor. Analiste göre göre, genellikle kripto piyasalarıyla ilişkilendirilen S&P 500 endeksi (SPX) büyük olasılıkla düşüş yolunda. Analist, “Ayrıca, SPX azalan hacimle büyük dirençle karşı karşıya… Buna inkar veya ne isterseniz deyin, ama bence henüz ormandan çıkmadık. Ayı senaryosu hala oyunda.”

BTC Piyasası: Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin! 2

Altcoin piyasalarına bakıldığında Capo, bazı coin’lerin geçmişin ayı döngülerine benzeyen fiyat hareket paternleri oluşturduğunu söylüyor. Shiba Inu’nun (SHIB) rallisini ve düzeltmesini XRP’nin 2018 ayı piyasasının başlangıcıyla karşılaştırıyor. Popüler analist ayrıca Ethereum (ETH) için aşağı yönlü bir hedef ortaya koyuyor. Capo’nun grafiğine göre, 1.300 doların altında veya mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 63 daha düşük bir fiyat hedefi görüyor.

BTC Piyasası: Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin! 3

Yazma sırasında, Bitcoin son yedi gün içinde yüzde 11.7 artışla 47.401 dolardan işlem görürken, Ethereum aynı zaman diliminde yüzde 14.3 artışla 3.397 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Öngörüleri Çıkan Analistten SHIB, Bitcoin ve ETH İçin Büyük Tahmin! 4

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap