Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin Nisan’da Çökecek!

Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin Nisan’da Çökecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin Nisan’da Çökecek!

Geniş çapta takip edilen bir analist, Bitcoin, Ethereum ve piyasa değerine göre en büyük kripto varlıklarından bazıları için kısa vadede kasvetli bir yorumda bulundu. İşte detaylar…

Capo, Bitcoin ve altcoin’lerde düşüş bekliyor

Capo adıyla anılan analist, 242.000 Twitter takipçisine yükseliş için hiçbir neden olmadığını söylüyor ve Bitcoin’in Nisan ayında çökmesini bekliyor. Capo, BTC’nin 12 saatlik zaman diliminde büyük bir simetrik üçgen modelinden düşmesini ve 21.000 ila 23.000 dolar arasında bir hedef fiyata ulaşmasını bekliyor. Analizi için Elliott Wave teorisini kullanan trader, Bitcoin’in ana direnç seviyesini 45.000 ila 46.000 dolar arasında işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin Nisan’da Çökecek! 1

Capo, BTC’nin ardından Ethereum (ETH)’a bakıyor. Trader, 2.000 dolar civarındaki desteği kırması durumunda ETH için 1.100 ile 1.300 dolar arasında bir satın alma hedefi belirlediğini söylüyor. “ETH’nin orta aralığı, yüksek aralığın üzerindeki sapmadan sonra direnç görevi görüyor ve pivot tamamen kırılabilir. Düşük aralığın kırılması 1.100 – 1.300 dolar anlamına geliyor. Düşüşte,” ifadelerini kullandı.

Analist Terra, Fantom ve Cardano yorumlarını da paylaştı

Analizinde ilerleyen Capo, Terra (LUNA) için 40 ila 45 dolar arasında bir satın alma fiyatı hedeflediğini söyledi. Analist, Terra’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 104 doların üzerine çıkması durumunda düşüş argümanının geçersiz olacağını söylüyor. Terra, yazı yazılırken 93.79 dolardan işlem görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Öngörüleri Çıkan Analist: Bitcoin ve Bu 4 Altcoin Nisan’da Çökecek! 2

Ardından Fantom (FTM)’a bakan Capo, FTM’nin yükseliş piyasası yapısının artık ayakta kalmaması ve Fantom’un son zamanlarda kısa süreli bir toparlanma yaşadığı gerçeği temelinde düşmesini beklediğini söyledi. Boğa piyasası yapısının bozulduğunu, yukarı yönlü düzeltici hareketin görülebileceğini aktardı. Önümüzdeki birkaç hafta içinde 0.60 dolar beklentisinde olduğunu söyledi.  Fantom yazı yazılırken 1.41 dolardan işlem görüyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bazı öngörüleri çıkmış olan Capo’nun radarındaki bir diğer kripto para ise Cardano (ADA). Kripto stratejisti, ADA 0.15 dolara düştüğünde Cardano konusundaki duruşunu yükselişe geçireceğini söyledi. “ADA’da 0.15  dolarda yükseliş, 2.58 dolarda düşüş hissiyatına sahip olacağını aktardı.  Cardano yazı yazılırken 1,14 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap