Önde Gelen Bitcoin Yatırım Şirketi: Yakında 8.000 Dolar Görülecek!

Önde Gelen Bitcoin Yatırım Şirketi: Yakında 8.000 Dolar Görülecek!

Paylaş
Önde Gelen Bitcoin Yatırım Şirketi: Yakında 8.000 Dolar Görülecek!

Bitcoin IRA tarafından yayınlanan yeni ankete göre, birçok kripto para kullanıcısı ve yatırımcısı lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) yakında yeniden 8.000 doları geçeceğine inanıyor. Yatırımcıların temel odak noktası ise önümüzdeki 90 günlük süre olarak gözüküyor.

Bitcoin IRA, insanların emeklilik hesapları ve maaşları ile Bitcoin, Ethereum veya Bitcoin Cash‘e yatırım yapabilmelerini sağlayan tanınır bir şirket. Emeklilik fonu ile kripto para birimlerine yatırım yapmak volatiliteden dolayı biraz tehlikeli gözükse de, Bitcoin IRA bugüne kadar ciddi başarılar elde etmeyi başardı.

Firma yakın zamanda düzenlediği “Yatırımcı Düşünce Anketi” sonucunda oldukça önemli bir bulgu elde etti. Araştırmaya katılan yatırımcıların %30’unun önümüzdeki üç ay içerisinde 8.000 dolara bir yükseliş olabileceğini düşündüğü görülüyor. Kripto para piyasası nispeten yeni bir piyasa olmasından dolayı yatırımcıların davranışlarından ve düşüncelerinden ciddi anlamda etkilenebiliyor.

Bitcoin IRA COO’su Chris Kline da benzer bir açıklama yaparak kripto paraların önümüzdeki aylarda yükselişe geçeceğini düşündüğünü belirtti. Özellikle merkez bankalarının uyguladıkları agresif parasal genişleme adımları, Coronavirüs tehdidinin hafiflemesinden sonra ciddi bir yükselişi getirebilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap