OMG Network, Ethereum ölçeklendirme tahlili ile ana akım işi hedefliyor

OMG Network, Ethereum ölçeklendirme tahlili ile ana akım işi hedefliyor

Paylaş
BTC Piyasası: OMG Network, Ethereum ölçeklendirme tahlili ile ana akım işi hedefliyor

Ethereum için zincir dışı ölçeklendirme tahliliyle tanınan OMG Network, ETH ve ERC20 token transferlerini hızlandırırken maliyetleri düşürmeyi vaat eden plazma tabanlı bir yan zincir sunarak kripto para alanında adımlar atıyor. Bu teknolojik yenilik, mevcut Ethereum modeline kıyasla %99’a varan etkileyici bir güç tasarrufu sağlayarak ana akım işletmelerin benimsemesini hedefliyor.

Ağ, süreç fiyatı ödemeleri için OMG yardımcı tokenini kullanmakta ve stake etme fırsatlarını sunmaya hazırlanmaktadır. Kıymetli bir adım olarak OMG Ağı, güvenliği artırmak ve paydaş iştirakini artırmak emeliyle Proof of Authority (PoA) mutabakat düzeneğinden Proof of Stake’e (PoS) geçiş yapıyor.

Bu gelişme, 2017 yılında 25 milyon dolarlık bir Birinci Para Arzı (ICO) ve SYNQA liderliğindeki 80 milyon dolarlık güçlü bir C Serisi finansman çeşidi yoluyla kurulan güçlü bir finansal temeli takip ediyor. Toyota Financial Services Corporation ve Sumitomo Mitsui Banking Corporation üzere değerli yatırımcılar, platformun potansiyeline yönelik güçlü kurumsal ilginin sinyallerini veriyor.

OMG tokenına yönelik piyasa hassaslığı, yatırımcıların yaklaşan Ethereum ETH 2.0 güncellemesi ışığında büyüme beklentisiyle canlı. Şimdiki süreç dataları, OMG’nin Binance borsasında ABD doları karşısında 3,17$ ve Bitcoin karşısında 0,00024093 düzeyinde olduğunu gösteriyor. Token geçmişte 0,3196$ üzere düşük bir düzeyden 28,35$ üzere yüksek bir düzeye kadar kıymetli bir dalgalanma yaşamıştır.

Kripto paralar ortasında 36. sıraya yerleşen piyasa kıymeti ve 140 milyon jetonu aşan dolanımdaki arzıyla OMG Network, dijital varlık piyasasında kayda kıymet bir yer edinmiştir. Bununla birlikte, platform üst hakikat yörüngesini sürdürürken toplam arzına ait detaylar açıklanmadı.

Bu makale yapay zekanın takviyesiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Koşul ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap